Виробництво поліетиленових пакетів на замовлення в Україні -ІМПЛАСТ

26.11.21

Виробництво поліетиленових пакетів на замовлення в Україні -ІМПЛАСТ

Кліше для друку на пакетах із поліетилену

Бажаєте вигідно виділитися серед конкурентів? Не знаєте, як зробити свою фірму більш відомою? Є чудове рішення, яке вам підійде! Брендовані пакети для будь-якого бізнесу. Придумайте рисунок, слоган або назву магазину, продукту або візьміть за основу логотип вашої торгової марки, додайте інформації і все - дизайн вашого фірмового стилю готовий.

Чому так важлива наявність кліше для друку на пакетах

Кліше для друку на пакетах – це особлива форма, за допомогою якої на підготовленому рулоні поліетилену (майбутніх готових виробів) робляться кольорові відбитки, після запечатки відправляються на порізку і фасування. Під час підготовки макета обов'язково прораховується вартість створення кліше для друку на полімері. Флексоформа становить вагому частину ціни роботи. Якщо у вас вже буде така форма, ви заощаджуватимете на всіх наступних партіях.

Компанія Імпласт пропонує повний спектр послуг із виробництва поліетиленових пакетів. Вам потрібно лише визначитися з типом пакета, формою, щільністю та надати макет майбутнього логотипу. Всі вимоги до макету можна переглянути на нашому сайті, там ви знайдете онлайн-заявку для замовлення. Зателефонуйте нашому менеджеру та отримайте безкоштовну консультацію щодо умов виготовлення, доставки та оплати тиражів різної кількості, а також не забудьте дізнатися про можливість участі в акціях. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому для постійних покупців у нас діє спеціальна гнучка система знижок та бонусів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow