Кременчук

26.11.21

Кременчуг - печать на пакетах недорого.


Пакети з нанесенням логотипу – максимум за мінімум

Поліетиленові пакети з логотипом недорогий, міцний та надійний вид упаковки. Додайте до нього якісний друк і ваша промо-акція точно отримає величезний ажіотаж. Поліетилен дешевий матеріал, з якого виходять відмінні поліетиленові пакети. Що для цього потрібно? Співробітники компанії "Імпласт" знають секрет ідеального пакету!

Нанесення логотипу на пакети – недорогий спосіб реклами

Друк на поліетиленових пакетах робить звичайну поліетиленову упаковку у фірмові пакети.

Високий тиск та спеціальні добавки дають гладкі пакети. Такий пакет гідно виглядає як упаковка подарунків, для презентації нового продукту або виставці-продажу. Їхній презентабельний вигляд і низька вартість дозволяють забезпечувати цілу мережу магазинів або великі заходи красивою та надійною поліетиленовою упаковкою.

Поліетиленові пакети з логотипом виглядають естетично та солідно. У них можна зберігати все – від журналів та книг, до одягу та продуктів. Також зараз поліетиленова продукція активно задіяна в рекламних акціях. Складно пройти повз вигідну пропозицію якщо її ще й красиво піднести.

Метод флексодруку дає можливість друкувати зображення на великих тиражах за короткий термін. Якість фарби та форм створює яскравий та чіткий малюнок, який довго зберігає свій первісний вигляд.

Купити пакети з логотипом недорого

Компанія "Імпласт" виготовляє пакети з логотипом для дрібних та великих роздрібних мереж, компаній, підприємств, інтернет-магазинів та аптек.

Замовивши пакети з логотипом у нашій компанії, ви отримуєте:

  • Оперативну роботу. Завдяки сучасному обладнанню та унікальній технології замовлення буде готове в оптимальні терміни.
  • Якісну продукцію. Вся вироблена продукція виготовлена з врахуванням норм і стандартів відповідним ГОСТам.
  • Високоякісний друк нанесення логотипу на пакети методом флексодруку забезпечує швидкий та якісний результат.
  • Оптимальна вартість. Наші менеджери допоможуть підібрати недорогі пакети, що відповідають вашим вимогам.

Для наших клієнтів ми можемо виготовити пакети з логотипом нестандартних розмірів. Компанія «Імпласт» виготовляє пакети на замовлення високої якості із сертифікованої сировини. Ми компанія якої довіряють!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow