Кропивницький

26.11.21

Кропивницький – пакети з логотипом ціна

Замовлення пакетів із логотипом ціна питання

Замовити поліетиленові пакети зручно та вигідно. Зробивши оптове замовлення, ви гарантовано отримаєте знижку. Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом досить трудомісткий процес. Кожен етап, що впливає на загальну вартість вашого замовлення. Ось кілька порад як зробити ваше замовлення, як кажуть «ціна-якість»:

  • Вибирайте оптимальні показники: товщина та розмір пакетів повинні відповідати товару, його габаритам та вазі.
  • Флексодрук на пакетах найшвидший і найдешевший спосіб нанесення зображення. При виборі кольорів пам'ятайте, що оптимальним є зображення до 4 кольорів. Такий принт легше надрукувати і він краще сприймається, а отже, і запам'ятовується.
  • Чим більший тираж друку, тим дешевшою буде вартість одиниці продукції.

 

Пакети поліетиленові з нанесенням логотипу – міцніші, ніж ви думаєте

Пакети поліетиленові із нанесенням логотипу популярний пакувальний матеріал. Зараз ви не знайдете магазину, який не надавав покупцям товар з пакетом, вони можуть бути безкоштовними чи ні, але наявність поліетиленових пакетів вважається не просто хорошим сервісом, а банальною необхідністю здійснення покупки. Найчастіше найходовішими є «майки» та «банани».

Пакет "Майка" з логотипом місткі та міцні. Бічні фальці допомагають вмістити в пакет багато товару і навіть за потреби великі коробки. При цьому рахунок складених у 4 шари ручок пакет не розтягується, не рветься. Поліетиленові «майки» найпоширеніший пакет у продуктових магазинах та супермаркетах.

Технологія виробництва поліетиленових пакетів з прорубною ручкою дає можливість зробити пакет максимально містким завдяки бічним і донним складкам і зміцнити ручку. Проріз допомагає зручно нести пакет, при цьому ручка не врізається в руку і не тисне як у пакета із пластиковими ручками. Так як «банани» виготовлені з цілісної поліетиленового рукава – ручка в них не рветься. І з вами ніколи не станеться неприємного випадку, коли в руці залишилася тільки дужка від пакета.

Компанія "Імпласт" виготовляє поліетиленову продукцію з логотипом на власному обладнанні із високоякісної, екологічно чистої сировини. Ми гарантуємо якість відповідно до технологічних стандартів. Вся продукція, що виробляється, відповідає нормам стандартів якості.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow