Луцьк

26.11.21

Луцьк – пакети поліетиленові майка та банан

Поліетиленові майки чи банани – правильний вибір

Компанія «Імпласт» займається виготовленням поліетиленових пакетів з логотипом типу «майка» та «банан».

Поліетиленова продукція дуже різноманітна. Основними видами є пакеті типу майка та банан. Для того, щоб підібрати оптимальну упаковку для вашого товару розглянемо кожний вид більш детальніше.

Завдяки розширючим бічним складкам «майки» - компактні але місткі. Їх унікальність полягає в тому, що, незважаючи на тонку поліетиленову плівку, вони здатні витримувати велику вагу і бути міцними, що попереджає розтягування. Особливо це стосується ручок пакету. Ручки виготовляються з щільного поліетилену, тому не потребують ущільненні.

Основні переваги поліетиленових «майок»:

  • Надійність та міцність.
  • Практичність використання.
  • Місткість, компактність, мала вага.

Найчастіше «майки» використовують продуктові магазини, супермаркет та ринки. Вони чудово підходять для пакування продуктів та невеликих товарів.

Пакети типу «банан» відрізняються наявністю врізних ручок, які можуть за потребі бути додатково посилені. Вони виглядають більш презентабельно і є зручними у використанні. Маркетологи вважають поліетиленові пакети такого виду більш привабливішими з точки зору естетичності, такі пакеті використовують на різноманітних маркетингових заходах під час рекламної компанії. Зазвичай форму упаковки використовують на конференціях, ярмарках, виставках та інших масових заходах для роздачі рекламного матеріалу і малогабаритної сувенірної продукції. Поліетиленові «банани» виглядають сучасно та стильно, розміщення логотипу фірмі на таких пакетах підвищує імідж компанії.

«Банани» можуть бути в декількох варіантах:

  • Стандартні пакеті без донної складки та посилення ручки.
  • Зі зміцненою ручкою, з додатковою проклейкою.
  • З донною складкою.

Замовити поліетиленові пакети з логотипом

Компанія «Імпласт» виробляє поліетиленові пакети з нанесенням зображення в різних розмірах з використанням флексодруку (партії від 5000 шт.) або шовкотрафарету (партії від 500 шт.). Оформити замовлення або отримати детальнішу інформацію можна у менеджера компанії або на сайті.

Замовивши друк логотипу у нас, ви отримаєте якісні пакети з яскравим, чітким зображенням, що привертає увагу Ми впевнені в якості виговленої продукції, адже завжди працюємо на відмінний результат.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow