Львів

26.11.21

Виготовлення пакетів з логотипом у Львові

Поліетиленові пакети з логотипом – з увагою до кожної деталі

Виробництво поліетиленових пакетів з нанесеним логотипом компанії за останній час отримує все більшу популярність, адже такі пакети є ефективним рекламним носієм. Доступні за ціною пакети з логотипами використовують в різних сферах діяльності: для роздачі поліграфічної продукції, під час проведення різноманітних промо-акцій та презентацій, для пакування подарунків для клієнтів і тому подібне. Таким чином, реклама на пакетах є вигідним, зручним і ефективним методом зовнішньої реклами, а наявність власного логотипу на пакеті - дієвим елементом підняття іміджу компанії та створення власного корпоративного стилю.

Виготовлення пакетів  з  логотипом – сумлінній виробник запорука якості !

Компанія «Імпласт» виготовляє поліетиленові пакеті з логотипом методом флексодруку або шовкографії високої якості за державними стандартами.

Вибираючи постачальника кожна організація повинна бути впевнена в його надійності. Наша компанія працює на українському ринку вже багато років. За роки самовідданої, наполегливої праці ми створили широку клієнтську базу.

Власне сучасне обладнання, професійний і швидкий сервіс, доступні ціни та вигідні умови співпраці приємно здивують замовника якістю поліетиленової продукції та цінами.

Виготовлення пакетів з логотипами займає два тижні, крім того, наша компанія працює з перевіреними транспортними службами, щоб клієнт зміг отримати своє замовлення максимально швидко по всій території України.

В команду нашого підприємства входять досвідчені спеціалісти, які знають свою справу, люблять свою роботу і постійно вдосконалюють свої вміння, кожен раз доводячи майстерність до нового рівня якості.

Ми надаємо послуги друку на поліетиленових пакетахОригінальні пакети з логотипами і символікою замовника, контактною інформацією або іншим зображенням. Наше підприємство має величезний досвід нанесення зображення на рекламну упаковку та поліетиленові пакети. Сучасне обладнання та якісна сировина дозволяє професійно і з великою якістю наносити друк за короткий час.

Компанія «Імпласт» виробляє поліетиленові пакети Майка та пакет «Банан» з укріпленою ручкою за державними стандартами якості із сертифікованої сировини від надійних постачальників. Замовити виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом можна у відділі продажу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow