Макіївка

26.11.21

Макіївка - друк на пакетах поліетиленових

Пакети з нанесенням логотипу – вірний друг комерції

Поліетиленові пакети з логотипом міцно увійшли до нашого побуту. Начебто звичайна річ щодня приходить на допомогу в різних життєвих ситуаціях. Поліетиленові пакети з логотипом мають не лише великі торгові марки та мережі, а й магазинчики. Це чудовий спосіб упаковки та додаткової реклами. Хороші поліетиленові пакети з печаткою стануть гідною упаковкою для найвишуканіших товарів.

Завдяки сучасному обладнанню та специфічній технології флексодрук на пакетах – це найдешевший, найшвидший і найякісніший спосіб нанесення зображення на поліетиленовий пакет

Кожен клієнт хоче отримати хороший товар за мінімальну вартість. Головне, щоб при цьому не страждала якість виробу. На вартість поліетиленових пакетів з логотипом впливають: якість матеріалів, вид друку зображення та термін виконання замовлення. Перш ніж замовити пакети з логотипом, ви можете проконсультуватися з менеджером компанії «Імпласт», уточнити вартість замовлення та підібрати для себе оптимальний варіант.

Друк пакетів чи нова маркетингова стратегія

Пакети з логотипом мають інформаційне навантаження. За допомогою друку на поліетиленових пакетах можна зробити будь-який малюнок, текст. Розмістивши на пакеті логотип компанії, адресу або контактну інформацію, ви отримуєте рекламу, яка працюватиме на вас весь термін служби пакета. Оскільки якісний пакет може довго служити в побутових цілях, після здійснення покупки виходить активна реклама, яка працює цілий рік.

Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом не спричинить багато витрат, а нанесений логотип значно підвищить впізнаваність фірми у різних верствах населення, значно розширивши територію дії реклами. Тільки уявіть - реклама, яка постійно переміщається містом, передається з рук в руки. Сотні покупців – сотні пакетів із логотипом.

Друк на поліетиленових пакетах – гарантія якості.

Компанія «Імпласт» виготовляє поліетиленові пакети з логотипом та пакети серійного виробництва. На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий асортимент пакувальних матеріалів різної щільності та розмірів. Для нанесення малюнка використовується два способи друку: флексодрук та шовкографія, залежно від товару та побажання клієнта.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow