Маріуполь

26.11.21

Маріуполь – пакети поліетиленові з нанесенням логотипу

Виготовлення пакетів з логотипом - загальне схвалення споживачів

Поліетиленові пакети з логотипом мають особливу популярність. Таким чином, кожна фірма може заявити про себе та свій товар, завдяки кольоровому друку на поліетиленових пакетах виходить яскрава реклама та якісна упаковка.

Поліетиленові пакети із логотипом – знайдіть свою ідеальну формулу

Найчастіше поліетиленові пакети класифікують залежно від призначення.

Прозорі поліетиленові пакети виготовляються з поліетилену низького тиску. Прозорі фасувальні пакети найчастіше застосовують у роздрібній торгівлі. Основна функція кулька оберігати вміст від потрапляння забруднень та вологи. Такі пакети у великій кількості використовують торгові точки та магазини для пакування дрібного товару.

Пакети «майка» виготовляються із поліетилену низького, високого та комбінованого тиску. Залежно від поліетиленової гранули та добавок можна отримати різний зовнішній вигляд поліетиленового пакету. Низький тиск дає ефект пакету, що шарудить. Такі поліетиленові майки підходять для пакування товару. Вони щільні, мають велику вантажопідйомність.

Виробництво поліетиленових пакетів з прорубною ручкою або як їх називають пакети «банан» вважається найскладнішим і трудомістким процесом. Для їх виробництва використовується поліетилен високого та середнього тиску. Ручки пакета можуть бути додатково укріплені. Пакет із укріпленою ручкою застосовується для пакування важких товарів або при перенесенні на великі дистанції. Додаткове проклеювання місця прорізу не дає ручці розтягуватися і рватися під вагою вантажу.

Різноманітність поліетиленової продукції

Поліетиленова продукція компанії «Імпласт» не обмежується випуском поліетиленових пакетів – це також: чохля для одягу, поліетиленові рукави для пакування, бахіли мішки для сміття.

Мішки для сміття та серійні пакети виготовляються із суміші вторинно обробленої поліетиленової сировини. Вони місткі, досить щільні. Використання вторинної сировини здешевлює їх вартість, а також допомагає боротися за чистоту навколишнього середовища. А бахіли навпаки виробляють із високоякісного, щільного, первинного поліетилену. Завдяки вдосконаленій технології виробництва вони не рвуться і не зісковзують.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow