Миколаїв

26.11.21

Миколаїв – замовити пакети з логотипом

Пакети поліетиленові з нанесенням логотипу – змусіть рекламу працювати на 100%

Поліетиленові пакети стали незамінним і затребуваним видом упаковки. Протягом тривалого часу поліетиленові пакети з логотипом виконують дві основні функції – міцна упаковка та ефективна реклама.

Поліетиленові пакети завжди знаходяться в місцях великого скупчення людей: магазинах, ринках, аптеках, просто на вулиці, коли людина несе покупку додому. Тому чим інформативнішим буде зображення на ньому – тим більше нових покупців ви отримаєте. Ідентифікувати фірму можна за торговою маркою, виробленою продукцією, слоганом або певним кольором. Підвищити інформативність поліетиленових пакетів допоможуть:

  • Розміщення логотипу компанії – підвищує впізнаваність бренду.
  • Нанесення зображення продукту – інформує про асортимент фірми.
  • Розміщення адреси та контактних даних про фірму – точкова, конкретна реклама.

Реклама впливає зростання продажів, і також збільшує популярність фірми, залучає нових клієнтів. Чим розкрученіший бренд, тим дорожче вироблена продукція. І справа не якості!

Пакети з логотипом на замовлення – зручно та дешево

Компанія «Імпласт» виробляє всі види поліетиленових пакетів та пакувального матеріалу з екологічної плівки. Унікальна технологія та сучасне обладнання дозволяє виготовляти продукцію високої якості за найнижчими цінами для оптових покупців.

Поліетиленова сировина найвищої якості, стійкі барвники та безпечні добавки роблять виробництво поліетиленових пакетів безпечним для довкілля. Наша інноваційна технологія та сучасне обладнання дозволяє випускати продукцію, яка відрізняється високою якістю та низькою ціною для оптових покупців.

Продукція компанії «Імпласт» Вся продукція сертифікована та відповідає державним стандартам якості.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow