Одеса - купити пакети майка з логотипом

26.11.21

 

Пакети "Майка" в Одесі - найпопулярніший вид поліетиленових пакетів

За результатами маркетингових досліджень українські споживачі віддають перевагу поліетиленовим пакетам типу «майка» у вигляді пакувального матеріалу. Вони полюбилися нашим покупцям за простоту використання, практичність і, що немало важливо невелику вартість. Такий пакет легко поміщається у кишені та витримує вагу до 7 кг.

Ідеальний варіант для щоденних походів у магазин. Купивши такий пакет, ми носимо його всюди і використовуємо, що називається «до останнього».

Пакети поліетиленові на замовлення в Одесі - якісна упаковка та додаткова реклама

Пакети майка з логотипом виготовляють із первинної поліетиленової гранули, термін їхньої служби не обмежується одним походом до магазину. Термін служби поліетиленових пакетів з печаткою після першої покупки залежить від матеріалу та якості друку, що може досягати року постійного використання. Один раз, замовивши пакети оптом, ви забезпечуєте рекламу своєї компанії на тривалий термін для широкої аудиторії потенційних споживачів.

Поліетиленові пакети – як маркетингове рішення – це просте та ефективне донесення інформації. Витрати на пакети з логотипом не дуже відрізняються від серійних кульок, куплених на ринку.

 

Одеса - пакети поліетиленові з нанесенням логотипу – надійно, актуально, вигідно

Навряд чи ви знайдете магазин де б вам не запропонували поліетиленовий пакет. Зазвичай такі поліетиленові пакети на замовлення роблять з логотипом фірми або нейтральним зображенням.

Розмір пакета повинен насамперед відповідати вашому товару. Невеликі, дешеві пакети з логотипом чудово підійдуть для упаковки маленьких покупок та подарунків. Кульки з логотипом – підходять для фармацевтичної продукції та дрібної галантереї. Великі брендовані пакети "Банан" для масивних товарів, одягу, коробок із взуттям.

Де замовити пакети із логотипом в Одесі?

Компанія "Імпласт" працює без посередників, тому впевнена як виготовлена продукція. Використовуючи для виготовлення пакетів з логотипом власне обладнання та високоякісну, екологічно чисту сировину. Ми гарантуємо виготовлення поліетиленових пакетів із логотипом відповідно до технологічних стандартів. Вся продукція відповідає нормам стандартів якості.

Купити пакети з логотипом можна оформивши замовлення на сайті або зв'язавшись з менеджером у відділі продажів компанії «Імпласт».

 

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow