Пакет із клапаном та липкою стрічкою

26.11.21

Пакет із клапаном та липкою стрічкою – поліетилен чи поліпропілен?

Пакети з клапаном та липкою стрічкою швидко стали популярними завдяки зручності та багатоцільовому використанню. Пакет поліпропіленовий з клапаном та липкою стрічкою часто використовується як упаковка при доставці. Оснащені самоклеючою стрічкою і клапаном вони забезпечують тривале збереження товарів.

Пакет із клапаном та «стрічкою-скотчем»: швидка та міцна фіксація

Для виготовлення пакувальних пакетів із клапаном та липкою стрічкою використовується два види матеріалу:

  1. Поліпропілен;
  2. Поліетилен.

Обидва полімери мають високу якість, зносостійкість. Вони легкі, ударостійкі та практично не деформуються при згинанні.

Поліпропілен має низку переваг. Значний ступінь прозорості і блиск плівки, а також широкий розмірний ряд, нетоксичність, стійкість до температури робить його відмінним пакувальним матеріалом для харчових продуктів, що містять натуральні компоненти.

Поліетилен не поступається вологостійкістю, він так само захищає від пилу і перешкоджає проникненню сторонніх запахів. За бажання на поліетиленову плівку можна нанести логотип фірми, контактну інформацію, рекламу.

Поліетилен із первинної гранули має високу міцність, не розтягується, не спотворює друк при заповненні та витримує значний вантаж.

У свою чергу поліетиленові пакети відрізняються дешевизною, економічніші та вигідніші. Компанія «Імпласт» виробляє поліетиленову плівку на власному устаткуванні, що дозволяє здешевити кінцевий продукт та контролювати якість сировини. Усі виготовлені пакувальні матеріали відповідають державним стандартам якості, що неодноразово контролюється на етапах виробництва.

Область застосування пакувальних пакетів з клейовим клапаном

Міцні пакети з клейкою стрічкою підходить для пакування товарів, коли бажано показати наочно властивості виробу, підкреслюючи його презентабельний вигляд. Міцний матеріал з глянцевим блиском є альтернативою подарункової упаковки і незамінний при транспортуванні та зберіганні в умовах складу.

Клейкий пакет застосовується для пакування різних товарів: для випікання, дрібної канцелярії, cd та dvd дисків, подарунків. Пакети з клапаном не тільки легкий спосіб упаковки, але й відсутність презентабельний. У великих торгових мережах та інтернет-магазинах часто використовують клейовий клапан, який допомагає швидко та надійно скріпити упаковку.

Перелік застосування пакета може бути нескінченним. Для продавців, як і для покупців важлива прозорість упаковки, під якою видно найдрібніші подробиці виробу. Так ви можете, не порушуючи цілісність упаковки, оцінити покупку.

Дуже зручно, що пакувальні пакети з клейовим клапаном підходять як для розфасовки дрібних деталей (біжутерія, сувеніри), так і для об'ємних (верхній одяг, канцелярія). Мінімальні витрати часу на упаковку, компактність та еластичність плівки заощаджує сили та засоби. Практично невагоме пакування захищає від вологи, пилу і при цьому не ускладнює перевезення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow