Поліетиленовий пакет з логотипом та його модифікації

26.11.21

Поліетиленові пакети з логотипом – це найпоширеніший пакувальний матеріал. Найчастіше виділяють кілька видів поліетиленових пакетів:

  • Пакет «Майка» – стандартний пакет із ручками та бічними фальцями. Підходить для великих товарів або як пакет у продуктових магазинах. Щільний та еластичний матеріал ПНТ підходить для будь-якої упаковки, має стійкість до механічних пошкоджень, зносу та деформації.
  • Пакет «Банан» або пакет із прорізними ручками. Використовується як пакувальний матеріал для подарунків, сувенірів, поліграфічної продукції та одягу. Заклавши бокові фальці або донну складку, легко поміститься коробка з взуттям. Глянцевий ПВТ не мнеться при використанні, має презентабельний зовнішній вигляд і приємний на дотик. Він підходить для виробництва гарних подарункових пакетів чи рекламної продукції.
  • Поліетиленові мішки використовуються в багатьох сферах: торгівлі, сільському господарстві, промисловості, будівництві та комунальному господарстві. На них можна нанести логотип за бажанням замовника. Їх вартість залежить від розміру, товщі і виду поліетилену, що використовується для виробництва.
  • Мішки для сміття, як і серійні пакети, виготовляють із вторинної сировини (частково або повністю), що здешевлює їх собівартість. При цьому характеристики поліетилену залишаються на належному рівні.
  • Пакувальні пакети з логотипом використовують як подарункові упаковки товарів, так само вони справляються зі своїми основними функціями: захист виробу від механічних пошкоджень, вплив зовнішніх факторів і продовження терміну придатності. Вони можуть бути оснащені клапаном, липкою стрічкою, за бажанням на пакувальні пакети наносять логотип. Їх використовують для пакування харчових продуктів та товарів з натуральними компонентами у складі, тому що вони не пропускають сторонні запахи та повністю нетоксичні.
  • Швейні пакети для одягу та чохли – це поліетиленові фасувальні пакети.

(прозорі, іноді з нанесенням логотипу) для пакування продукції швейних фабрик. У них немає ручки, при цьому є отвір для вішалки. Таким чином, упакована продукція не меніться при перевезенні/складуванні і їй не страшні будь-які дії вологи, бруду. Чохол для одягу запобігає псуванню тканини та фурнітури, втраті товарного вигляду, особливо у випадку верхнього одягу та викличних виробів.

Поліетиленова продукція з логотипом на замовлення

Компанія «Імпласт» виготовляє поліетиленову продукцію з урахуванням усіх побажань клієнтів. Ви завжди отримуєте відповідне замовлення схваленого технічного завдання, вчасно відправлене, без затримок і форс-мажорів. Підберемо ідеальні параметри, нанесемо друк на пакет, доставимо територією України.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow