Пакети з логотипом від виробника

26.11.21

Пакети з логотипом від виробника - гідна упаковка вашого товару

Поліетиленові пакети - це найдоступніший вид упаковки. Поліетиленові пакети з логотипом часто використовуються в торгівлі і промисловості. Корисні властивості такої упаковки роблять її популярною у всіх сферах бізнесу. Особливо активно використовують такі пакети з логотипом в якості майже безкоштовної додаткової реклами.

Подбавши про якісної презентації вашого продукту, ви створюєте ефективну рекламу всієї компанії в цілому і збільшуєте рівень лояльності споживачів. Якісні поліетиленові пакети з логотипом правильно підібрані під розмір та стиль товару - це не тільки зручна і надійна упаковка, але й турбота про покупців.

Пакети з логотипом: користь і достоїнства

Споживачі і покупці полюбили поліетиленову продукцію за низьку вартість і високу якість матеріалу. Упаковка - це додатковий сервіс, який отримує кожен клієнт зробив покупку. Таким чином, брендовані пакети створюють не тільки додаткову рекламу торгової марки, але і позитивні відгуки, які зараз дуже цінуються при виборі товарів в Інтернет-ресурсах. Також у такого роду пакувального матеріалу є ряд незаперечних переваг:

  • Стійкість до механічних пошкоджень і зовнішніх негативних факторів, таких як волога, пил, що може зіпсувати товарний вигляд виробу. Особливо це важливо при перевезенні та зберігання.
  • Легкість і компактність матеріалу, який має високу вантажопідйомністю та міцність і еластичність для того, щоб ручки та сам пакет не розтягувалися.
  • Можливість наносити логотип на поліетиленові пакети. Друк зображення не тільки робить нудний білий поліетилен унікальним проявом вашої творчості, а й створює додаткову рекламу.

Компанія «Імпласт» є виробником, тому ціна поліетиленових пакетів нижче, ніж у інших компаній на ринку. Наявність власного виробництва допомагає здешевити товар і зробити його більш доступним. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому для постійних покупців у нас діють системи постійних знижок і бонусів. Кожному клієнту ми гарантуємо якісну продукцію, своєчасно виконане замовлення з урахуванням усіх побажань замовника, ми суворо дотримуємося даних обіцянкам і цінуємо свою репутацію.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow