Полтава

26.11.21

Полтава – друк на пакетах ціна

Пакети з логотипом на замовлення – дешевше лише задарма

Поліетиленові пакети з логотипом – найдешевший варіант упакування будь-якого товару. Практичні, якісні, міцні, компактні, недорогі поліетиленові пакети з логотипом доречні як на касі супермаркету, так і на виставці-продажу нового товару.

Компанія «Імпласт» використовує для виготовлення пакетів майок з логотипом метод флексодруку.

Флексодрук на пакетах – найпопулярніший спосіб нанесення логотипу на поліетиленові пакети. Флексодрук характеризується швидкістю нанесення зображення, високою якістю друку, спеціальними швидковисихаючими фарбами. Даний спосіб дає добрий результат за низьку ціну.

Ви можете розмістити на пакетах логотип фірми та інші зображення, текстову інформацію, контакти, телефонні номери.

Замовити пакети з логотипом дешево

Для того, щоб замовити пакети з логотипом в Полтаві, достатньо зробіть онлайн-заявку на сайті компанії «Імпласт». Або замовити зворотній дзвінок, менеджер відділу продажів передзвонить у зручний для вас час. Виникли проблеми? Наші співробітники допоможуть визначитися з вибором та оформити замовлення, відповівши на всі запитання.

Логотип на пакетах – чудовий спосіб заявити про себе

Пакети з логотипом компанії – хороша реклама для зростання впізнаваності нового бренду. Молода компанія, що розвивається, для успішного розвитку повинна зарекомендувати себе на ринку. Ціна товару залежить від статусу компанії.

Для успішного продажу думки споживача відправна точка. Товар коштує стільки - скільки за нього хочуть заплатити! Бажаєте покращити продажі? Почніть із упаковки. Брендовані пакети вирішать основні завдання торгівлі:

  • Упаковка, якість якої дає зрозуміти, що сам товар виправдовує свою ціну.
  • Додатковий сервіс – піклування про кожного клієнта.
  • Реклама – додаткова інформація на кожному поліетиленовому пакеті.

Сучасний ринок відрізняється особливою конкуренцією. Лише фірма, що встигає швидко адаптуватися до змін, зможе стати лідером!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow