Поліетиленова плівка – оптимальний вибір для бізнесу

26.11.21

Поліетиленова плівка – оптимальний вибір для бізнесу

Поліетиленова плівка використовується в побутових, технічних та сільськогосподарських потребах. Масштаб застосування полімерної плівки та товарів з неї безмежний. Пакети, мішки, упаковки – це те, чим користуються люди щодня.

Плівка поліетиленова: види, ціна та особливості

Поліетиленова плівка виробляється з ПВТ або ПНТ і відрізняється щільністю, структурою та зовнішнім виглядом, проміжним матеріалом можна назвати ЛПНГ, що містить ознаки обох полімерів.

Поліетиленова плівка – універсальний матеріал, завдяки бар'єрним властивостям та низькій собівартості популярний в Україні.

Харчова плівка оберігає продукти харчування від передчасного псування, тим самим продовжуючи період зберігання. Безпечний для здоров'я склад та легкість у використанні роблять її незамінним засобом у харчовій промисловості.

Продукт застосовують як накривний засіб, адже він не пропускає воду. Отже, може бути захисту техніки, будівельних об'єктів на дачному ділянці, монтажу теплиць чи мульчування грунту. Холод, дощ та сніг, тепер негода не страшна з хорошим покриттям, якому можна довіряти.

Пакувальний пакет чи матеріал став повноцінною частиною подарунка. Їх підбирають під колір та стиль вмісту для створення єдиної, естетичної, органічної сформованої фінальної композиції.

Практичність та вигідність обумовлена фізичними властивостями поліетилену:

  • Непроникність для рідин та газу – надійна перешкода від вологи, пили та забруднень.
  • Висока еластичність, обумовлена хімічною сполукою, передбачає стійкість до механічних ушкоджень.
  • Морозостійкість дозволяє використовувати її на відкритій місцевості.
  • Є діелектриком, тобто проводить електричні заряди. Така риса стане корисною у будівельних, ремонтних та аграрних цілях.
  • Відносна економічність та надійність по відношенню до інших речовин.
  • Універсальність вживання.

Купуючи якісний матеріал, зверніть увагу на терміни та умови відправлення готової продукції, а також кінцеву суму. На сайті компанії «Імпласт» можна замовити поліетиленову плівку за вигідними цінами. Для оптових клієнтів працює постійна система знижок. Для цього зробіть замовлення, заповнивши онлайн-заявку або зв'язавшись з менеджером для додаткової консультації, який допоможе з вибором, розрахує вартість партії та визначить найкращий варіант доставки та оплати.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow