Поліетиленові пакети для одягу – продовжуємо життя вашим речам

26.11.21

Пакети для одягу повністю виправдовують своє призначення після першого використання. Вони ефективно захищають кожну річ від попадання різних забруднень, а саме частинок пилу та вологи. Швейні пакети також забезпечують збереження вашого одягу під час транспортування, захищаючи речі від пошкоджень механічного типу, а також тривалого зберігання.

Найчастіше пакети для одягу замовляють такі підприємства:

 • виробники одягу (швейні цехи),
 • ательє з ремонту та пошиття одягу,
 • хімчистки та пральні,
 • супермаркети та мережі магазинів, які продають одяг,
 • весільні салони.

Пакети для одягу набули широкого поширення, завдяки бажанню клієнтів виділиться серед конкуруючих фірм. Різні підприємства пропонують своїм замовникам потрібні сервісні послуги – гарні швейні пакети з логотипом, а клієнти, у свою чергу, задоволені високим сервісом обраної фірми.

У чому плюс така послуга для компанії, яка виробляє, наприклад, молодіжний одяг? Три “за”:

 1. По-перше – це найнижча вартість самого поліетиленового чохла.
 2. По-друге – додаткова реклама, тому що на кожному пакеті надруковано логотип компанії, і сама назва весь час буде на увазі у клієнта та його сім'ї.
 3. По-третє – задоволений покупець, який отримав як подарунок або бонус надійну та якісну гігієнічну упаковку для своїх речей, за допомогою якої він зможе не хвилюватися про термін зберігання одягу та брати його в різні поїздки.

Замовники оперують різними варіаціями назв упаковки цього типу. Проте найпопулярнішими є такі словосполучення:

 • у виробників одягу – швейні чохли;
 • у рядових споживачів – пакети для одягу.

Чохли для одягу можуть бути виготовлені не тільки з поліетилену, а й інших матеріалів. Однак саме поліетиленові пакети на сьогоднішній день вважають найбільш затребуваними на ринку пакувальних виробів. Це свідчать їх незаперечні переваги, а саме:

 • низька вартість;
 • висока практичність;
 • Найбільш ефектний зовнішній вигляд, ніж у подібних виробів з картону чи тканини.

Швейні пакети – яскравий рекламний хід

Поліетиленові пакети для одягу є дуже грамотним піар-рішенням будь-якої компанії. На будь-який тип такої упаковки наноситься фірмовий логотип або інше зображення з використанням методу флексодруку. Замовник може навіть за бажанням надрукувати на пакеті адресу фірми та контактні дані. Але найбільш популярним варіантом все ж таки залишається сама назва компанії. І в результаті покупець, який отримав чудовий пакет для одягу від вас, щоразу, дістаючи придбану у вас річ із шафи, згадуватиме про вашу фірму. Назва просто віддрукується у нього в голові, і, вгадайте, до кого він звернеться наступного разу і кого порадить своїм знайомим при виборі фірми-виробника одягу? Правильно вас! При цьому витрати на таку рекламу мінімальні.

Чохли для одягу – найкращі умови для зберігання вечірніх суконь та костюмів

У кожному гардеробі знайдеться дорога річ, яка потребує дбайливого та акуратного поводження. Якщо її просто скласти на поличці – вона м'ятиметься, якщо залишити на вішалці – залишиться беззахисною перед пилом та вологою. Але сучасні виробники упаковки подбали про наш одяг, пропонуючи купити пакети для будь-яких речей.

Вони чудово захистять улюблену сукню від нещадних умов довкілля – пилу, молі, вологи та бруду. Швейні пакети дуже зручно брати з собою у будь-які поїздки, тому що вони зберігають бездоганний вигляд вихідного костюма, речей із трикотажу або верхнього одягу. Випускаються поліетиленові пакети для одягу в різних розмірах, тобто ви зможете підібрати для себе необхідну упаковку як для сорочки, так і для осіннього пальта.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow