Поліпропіленові пакети BOPP

26.11.21

Поліпропіленові пакети BOPP – сучасна упаковка

ВОРР – це сучасний матеріал для виготовлення пакетів. Їх найчастіше використовують для пакування продуктів харчування, одягу, поліграфії тощо. Найчастіше поліпропіленовий пакет ВОРР виготовляють із липкою стрічкою та клапаном.

За допомогою фірмової упаковки товару та нанесення логотипу ви позиціонуєте своє підприємство як бренд, рекламуєте продукцію та ТМ, відокремлюєте свій товар від конкурентів, особливо важливе розміщення на прилавку однотипної продукції зі схожими характеристиками.

Реклама спрямовано покупця. Основна мета маркетингу - розповісти покупцеві про товар, його переваги, способи використання. Саме вона відіграє важливу роль під час придбання, покупець за умов обмеженого вибору орієнтується на ціну та упаковку.

BOPP пакети: особливості, модифікації та корисні властивості

Особливість BOPP у багатофункціональності. Полімерний матеріал, виготовлений з первинної сировини, за рахунок унікальних якостей поліпропілену, має ряд корисних властивостей:

  • Значно вища (більше 2-х разів) міцність на розтягнення ніж у звичайних поліетиленових пакетів аналогічної товщини.
  • Порівняно мале розтягнення та подовження при максимальному навантаженні.
  • Матеріал має більший рівень прозорості.
  • Вища міцність, опір проколам та розривам.
  • Еластичний, стійкий до високих температур, матеріал можна стерилізувати.

Плівка для упаковки використовується для канцтоварів, друкованої продукції, текстилю та сувенірів.
Поліпропіленова плівка має значну міцність і еластичність. Захищає від дії зовнішніх факторів: вологи, пилу, механічних пошкоджень. Дозволяє довше зберігати товарний вигляд продукту, відповідно якісна та надійна упаковка створює презентабельний вигляд, підвищує проданість та збільшує прибутковість продажів.

Причини купити пакети поліпропіленові з клапаном:

  • Великий асортимент матеріалу для пакування.
  • Забезпечує швидку та легку упаковку товару.
  • Виробництво поліпропіленових пакетів за індивідуальними вимогами замовника з огляду на поставлені завдання та особливі побажання клієнта.
  • Компанія «Імпласт» є виробником, тому якість плівки та друку гарантована.

Спеціальні модифікації особливо товару, ВОРР пакети з ручками, з липкою стрічкою, нестандартний розмір, колір, пакети з печаткою малюнка. Виконаємо замовлення в найкоротші терміни з доставкою по території України будь-яким зручним для вас способом.

Использование ВОРР пакетов в пищевой промышленности

Поліпропіленова плівка є абсолютно безпечною для здоров'я людини, тому використовується для збереження харчових продуктів протягом тривалого часу. ВОРР пакети білого кольору ідеально підходять для друку логотипу. При виготовленні використовується первинна гранула найвищої якості, що дає можливість при невеликій щільності плівки зберігати міцність та еластичність. Залежно від призначення можна робити плівку різної щільності і кольору.

ВОРР пакети для харчових продуктів використовуються для пакування хлібобулочних виробів, овочів, зелені. Така упаковка не пропускає та не накопичує сторонні запахи, збільшує термін зберігання продуктів та полегшує їх складування та транспортування.


Де придбати поліпропіленові пакети

Компанія «Імпласт» виготовляє продукцію на власних потужностях. Контроль якості та друк відбувається на кожній стадії виробництва від підготовки сировини до готової продукції. Ви отримуєте надійну, недорогу упаковку для продукції, виготовлену на сучасному обладнанні, дотримуючись державних стандартів якості із сертифікованого матеріалу.

Вибрати відповідний вид пакувального матеріалу, визначити необхідну кількість, оптові замовлення завжди дешевше, уточнити способи оплати та доставки, оформити замовлення ви можете на сайті компанії або зв'язавшись по телефону з нашим менеджером

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow