Міцні пакети майка та банан

26.11.21

Міцні пакети майка та банан

Міцні пакети майка та банан з логотипом на замовлення за вигідними цінами

Поліетиленові пакети майка та банан різноманітного дизайну та розмірів. Упаковка для різних товарів. Замовити пакети майка та банан за вигідними цінами оптом та в роздріб.

Ціна поліетиленових пакетів відповідає середнім цінам ринку. Вигідні умови, знижки постійним клієнтам та оптовим замовникам, доставка та оплата зручним замовнику способом.

Компанія «Імпласт» спеціалізується на виробництві пакувальної продукції, зокрема поліетиленової упаковки для харчових продуктів. Для того, щоб замовити пакети майка та банан ви можете залишити заявку на сайті компанії або зв'язатися з менеджером. Наші співробітники завжди допоможуть підібрати замовлення відповідної якості та вартості, вам корисна консультація, попередній розрахунок вартості замовлення, допомога з вибором матеріалу.

Поліетиленова упаковка: надійно, якісно, недорого.

Плівка, що використовується для виробництва поліетиленових пакетів, має характеристики, необхідні для якісного пакувального матеріалу:

  • Висока міцність матеріалу, опір механічним пошкодженням та розтягуванню.
  • Практичність та зручність у використанні, зберіганні та транспортуванні.
  • Забезпечує надійний захист товару від вологи, пили та сторонніх запахів.

Поліетиленові пакети з логотипом надають замовнику безмежну можливість вибору кольору та дизайну. Поліетиленові пакети можуть стати гарним рекламним ходом у просуванні товару. Брендовані пакети допоможуть познайомити покупців з торговою маркою і зарекомендувати компанію як успішний бізнес, що розвивається.

Важко переоцінити всі переваги практичної сторони використання поліетиленових пакетів. Вони використовуються у побуті, на виробництві, як подарункова та презентаційна упаковка нових продуктів. Поліетилен багато років є найпопулярнішим видом упаковки із широкою цільовою аудиторією споживачів.

Нанесення логотипу на поліетиленову упаковку робить із стандартних поліетиленових маєк та бананів унікальний рекламний продукт, який сприяє просуванню, виділяє серед конкурентів та підкреслює статус компанії. Саме за допомогою бренду компанія виходить на якісно новий рівень, вартість товарів та послуг, що надаються вами, залежать від популярності, а фірмова поліетиленова упаковка – це візитна карта виробника, його фірмовий стиль.

Стильна, органічно підібрана подача інформації у вигляді тексту та зображень привертає увагу широких мас, знаходячи нових покупців та розширюючи сегмент збуту.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow