Рівне

26.11.21

Рівне – виготовлення поліетиленових пакетів

Поліетиленові пакети – універсальне пакування вашого товару

Поліетиленове пакування– це універсальний спосіб зберігання і транспортування товарів. Поліетиленовий пакет служить не тільки в практичних цілях, але є ефективним елементом маркетингу для вашої компанії. Сучасний бізнес важко уявити без фірмової символіки. Великий супермаркет, магазин одягу або кондитерська фабрика – необхідність пакування  продукції очевидна.

Поліетиленові пакети з логотипом чудово справляються з пакуванням, але також – це метод активної реклами. Замовивши друк на пакеті ви отримуєте потужну рекламну акцію нечуваних масштабів, адже всі ваші клієнти прийматимуть учать у розповсюдженні товарного знаку вашої  фірми.

Замовити виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом

Для виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом використовується первинна поліетиленова гранула. Зазвичай для пакетів типу «майка» використовують поліетилен низького тиску – міцний, стійкий до механічних пошкоджень. Такі пакети найчастіше використовують у супермаркетах, вони мають велику вантажність, завдяки боковим фальцам компактні на вигляд, але дуже місткі, поліетилен високої стійкості не дає ручкам розтягуватись навіть при великій вазі вантажу.

Пакети типу «банан» або як їх ще називають з вирубною ручкою виготовляють з поліетилену високого тиску. Такі пакети мають привабливий зовнішній вигляд – глянцевий матеріал підходить для пакування подарунків, поліграфії та проведення рекламних заходів.

Використовується два види нанесення зображення на поліетиленові пакети – флексодрук, та шовкографія.

Компанія «Імпласт» пропонує наступний асортимент продукції, що випускається:

  • пакети типу «майка» різних розмірів з нанесенням друку і без;
  • пакети типу «банан» з прорізною ручкою;
  • фасувальні пакети;
  • пакети для сміття;
  • активовані пакети без друку.
  • пакети рулонні.

Компанія «Імпласт» виконує замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом типу «майка» та «банан» з доставкою по всій Україні. Після виготовлення замовлення пакується та доставляється клієнту поштою або за допомогою спеціалізованих транспортних служб.

Всі організаційні питання, пов'язані з формуванням та обробкою замовлень, або додаткову інформацію ви можете отримати в телефонному режимі. Терміново потрібні якісні фірмові пакети з логотипом? Зателефонуйте нам просто зараз!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow