РЕЖИМ РОБОТИ:
Пн-Пт з 9:00 до 20:00
26.11.21
Флексодрук є одним із видів прямого ротаційного, високого друку, в процесі якого використовуються еластичні рельєфні друковані форми. Флексодрук - це друк високого рівня, де відбувається заміна застарілих жорстких друкованих пластин еластичними флексоформами. При методі флексодруку використовується фарба низької в'язкості, тобто з'являється можливість нанесення друку на поверхню практично будь-якого матеріалу: фольга, картон, папір, гофрокартон, полімерні плівки та інше. Такий друк характеризується деякими достоїнствами перед іншими, наприклад, можливістю використання формних циліндрів з різними діаметрами.
Флексографія (лат. flexus - «вигнутий») є методом високого ротаційного друку, в процесі якого використовуються друковані гумові або пластмасові форми із синтетичної — анілінової — малов'язкої швидковисихаючої фарби. Даний метод друку широко застосовується, як правило, для друку всіляких упаковок і етикеток. Завдяки характерним властивостям фарби її ще іноді називають аніліновою печаткою.
Поліетилен високого тиску (ПВТ) характеризується широким застосуванням при виробництві різних пакетів та плівок з полімеру.
Плівки, виготовлені з ПВТ, мають такі характеристики:
Матеріал ПВТ гладкий, м'який та блискучий. Він використовується для виробництва пакетів для презентації компанії, продукції як яскравий стильний бізнес сувеніру.
Процес виробництва поліетилену низького тиску полягає в полімеризації газу етилену при невисоких температурах та тисках. В основному він використовується для виготовлення сміттєвих, фасувальних та інших пакетів.
Плівки з ПНТ мають такі характеристики:
З нього роблять усім відомі пакети майка. Висока міцність матеріалу дозволяє обійтися без зміцнення ручки, тим самим ще більше знижує рівень його вартості.
Шовкографія (шовко-трафаретний друк) є способом друку, у якому зображення створюється з допомогою продавлювання фарби через трафарет. Матеріал трафаретів – особлива тканина (синтетичного поліамідного волокна), комірки якої дуже дрібні. Раніше для таких цілей використовувався натуральний шовк. Звідси і походить назва даного методу - шовкографія. Тканину просочують спеціальним фоточутливим складом, який при опроміненні світлом полімеризується (засвічується). Частинки полімеризованої речовини забивають пори тканини, а при подальшому промиванні вимивається склад, який не прореагував. Зрештою, виходить трафарет - форма, яка пропускає фарбу тільки в потрібних місцях (незасвічених).
Основні переваги шовкографії:
Використовуючи метод шовкографії, чудова якість кольорів гарантується за рахунок більшої витрати фарби в порівнянні зі звичайним офсетним. Цим способом друку можна наносити зображення практично на будь-яку поверхню та на будь-який матеріал. Тому він набув високої популярності при виробництві різних сувенірів. Але шовко-трафаретний друк має й недоліки - низьку здатність дозволу (50-70 dpi).