Тернопіль

26.11.21

Замовити друк логотипа на пакетах у Терпнополі.

Пакети з логотипом – відмінна якість за найнижчу ціну

Поліетиленові пакети з нанесенням логотипу - відмінна реклама як для відомих, так і нових брендів. Компанія «Імпласт» пропонує послуги з виробництва поліетиленових упаковок та друку логотипу на пакетах методом флексодруку або шовкографії.

Продукція з поліетилену має привабливий вигляд та високу якість. Поліетиленові пакети – міцні, невагомі та абсолютно нешкідливі, в них можна зберігати продукти харчування, одяг, дитячі речі. Матеріал не пропускає вологу, бруд та сторонні запахи, захищає від потрапляння прямих сонячних промінів, попереджуючи вигорання та псування товару.

Виготовлення пакетів з логотипом

Друк на поліетиленових пакетах логотипів- це розповсюджене явище в сучасному механізмі маркетингу, зокрема в рекламі. Багато підприємств і компаній використовують цей кмітливий хід, щоб клієнти якомога частіше бачили перед собою логотип на вулицях, в громадських місцях та транспорті.

Окрім реклами поліетиленові пакети з логотипом фірми допомагають просувати бренд. Використання брендованих пакетів на виставках-продажах, під час проведення акцій допомагає розширити, зацікавити аудиторію, підвищити впізнаваність фірми, пов’язати логотип компанії з певним продуктом. В такому випадку спрацьовує асоціативне мислення, прив’язуючи певний товар, чи фірму до емоцій та спогадів. 

Враховуючи низьку ціну придбання поліетиленових пакетів з метою реклами та кількість потенційних споживачів, що її побачать, а за статистичними дослідженнями кожній поліетиленовій пакет потрапляє в поле зору 300 осіб протягом доби можна зробити висновок, що поліетиленові пакети з логотипом є більш ефективний спосіб реклами ніж плакати чи листівки.

Для виробництва пакетів з нанесенням логотипу використовується виключно якісна сировина та сучасне обладнання. Фахівці компанії «Імпласт» займаються виготовленням пакетів з логотипом маючи багаторічний досвід і вичерпні знання в даній галузі. Результатом роботи кожного співробітника компанії є продукція відмінної якості.

Компанія «Імпласт» пропонує швидкий і якісний друк на поліетиленових пакетах будь-якої складності за доступними оптовими цінами. Для здійснення замовлення необхідно зв’язатися з нашими менеджерами або заповнити онлайн заявку на нашому сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow