Целофанові пакети

26.11.21

Целофанові пакети

Целофанові пакети: види, вартість, призначення

Поліетиленовий пакет із логотипом став незамінним попутником для людини. Будь-яка покупка супроводжується відповідною упаковкою. Компактний, недорогий та популярний, він давно визнаний лідером серед пакувального матеріалу у світі.

Найпоширенішими є два види целофанових пакетів: «майка» та «банан». Найчастіше застосовують у різних сферах діяльності.

Купити целофанові пакети – аспекти підбору та відмінності

Купуючи целофанові пакети з логотипом для пакування продукції, потрібно правильно зробити вибір, віддавши перевагу на користь тієї чи іншої форми. І тому існує кілька основних правил:

  • Заздалегідь визначте вагу та габарити товару, щоб розрахувати відповідний розмір. Тобто ширину, висоту, і щільність поліетилену, наявність фальців, що закладаються (якщо виникає потреба в додатковому розширенні), потреба в посиленні. Також це допоможе прорахувати та скоригувати попередню вартість партії.
  • Друк на поліетилені – простий, мало витратний та вкрай ефективний спосіб просування. Вибирайте як зображення: емблему фірми, інформацію або малюнок продукту, що просувається. Для, припустимо торговельної мережі, аптеки будуть актуальні стандартні написи: «Дякую за покупку!» чи нейтральні принти. Купуючи великий обсяг таких кульків, які будуть затребувані цілий рік, ви забезпечите свій бізнес надовго недорогим та якісним пакувальним засобом.
  • Пам'ятайте – матеріал має вирішувати поставлені завдання. Характеристики сировини в залежності від зміни складу поліетилену та технології виробництва відповідають конкретним вимогам, що висуваються до упаковки.

Якщо пакет використовуватиметься для транспортування чи побутових потреб, наприклад, у продуктових магазинах, краще підійдуть звичайні майки ПНТ. Міцна та надійна структура не розтягується від великих вантажів та стійка до механічних пошкоджень. Щільні, еластичні банани ПВТ має гладку, глянсову структуру, яка вдало наголошує на яскравій рекламі торгової марки. Такі брендовані пакети виглядають дуже дорого і солідно, при цьому замовити оптом партію буде вигідно і з погляду ціни поліетиленового пакету та оплати доставки.

Виробнича компанія «Імпласт» займається виготовленням поліетиленової продукції за низькими цінами на власному устаткуванні за короткий термін в Україні.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow