Пакувальні пакети ПНД

26.11.21

Пакувальні пакети ПНТ - Переваги:

Якщо вам необхідна упаковка для вашого виробництва, а практично всі вироби та товари упаковані, ви можете купити поліетиленові пакувальні пакети. Оптова партія поліетиленових пакетів зможе надовго забезпечити ваш бізнес якісним, надійним пакуванням, а нанесене на неї зображення стане додатковою рекламою нового бренду.

Поліетиленові пакувальні пакети міцно закріпилися у побуті кожної людини. Будь-який товар потребує упаковки, наприклад продукти харчування та сипучі суміші, продукти агрокомплексу, легкої та хімічної промисловості (добрива, будівельні матеріали, одяг, взуття, канцелярія).

Пакет поліетиленовий – реклама з доставкою

Пакувальні поліетиленові пакети ПНТ мають ряд переваг як у ролі пакувального матеріалу, так і для просування на ринку:

  • Вологостійкий, не пропускає пил та сторонні запахи.
  • Еластичність дає можливість компактно складувати товар, так само поліетиленова плівка досить щільна, щоб витримати вантаж, вона не рветься під час розтягування або падіння.
  • Прозорі пакувальні пакети ПНТ та з нанесенням друку допомагають вигідно презентувати товар покупця, підкреслюючи всі його переваги.
  • Матеріал дуже легкий, що вигідно при перевезенні та вантажно-розвантажувальних роботах.
  • Дешевизна сировини та багатофункціональність плівки ПНТ дає безліч можливостей застосування.

Поліетилен низького тиску – щільний, міцний, недорогий та довговічний матеріал. Ідеально підходить для пакетів, розрахованих на важкий вантаж та як пакувальний матеріал. Він стійкий до механічних пошкоджень та зносу. Його злегка шорстка поверхня, що шелестить, не відбивається на якості друку. Такий матеріал не розтягується та не деформується. Підібравши правильні параметри при замовленні, і заздалегідь прорахувавши щільність в залежності від характеристик товару, ви можете бути впевнені, що малюнок або текст, зображений навіть на нерівномірно завантаженому пакеті не спотвориться.

Компанія «Імпласт» виготовляє полімерну продукцію на власних потужностях. При виготовленні використовується сучасне обладнання та високоякісні компоненти. Ви завжди отримуєте якісну продукцію, що відповідає державним стандартам з дотриманням строків поставок та доставкою по Україні за вигідною ціною.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow