Пакувальні поліетиленові пакети ПВД

26.11.21

Пакувальні поліетиленові пакети ПВД

Пакувальні поліетиленові пакети ПВТ – всі вигоди від покупки

Замовивши поліетиленовий пакет оптом у виробника, ви суттєво скорочуєте витрати, зменшуючи собівартість товару.

ПВТ (LDPE) – Поліетилен високого тиску - Гладкий, блискучий, еластичний, що тягнеться. Такий матеріал частіше використовують для виготовлення пакету «Банан» з посиленою вирубною ручкою, для упаковки одягу, для пакетів з липкою стрічкою і т.д.

Пакет поліетиленовий прозорий (ПВТ) – це упаковка для наочної презентації пропонованого продукту, можна розглянути покупку в деталях, не розпаковуючи її.

Пакет поліетиленовий пакувальний служить надійним захистом товару від шкідливого впливу довкілля, продовжує термін придатності продукції, зберігає привабливий зовнішній вигляд та цілісність товару при перевезеннях та зберіганні.

Поліетиленові пакети ПВТ – упаковка та реклама

Будь-яка упаковка з логотипом для вашого товару, не тільки допоможе зберегти товарний вид продукції, а й вирішує низку маркетингових завдань:

  • Результативний та недорогий спосіб просування торгової марки, нового продукту.
  • Позиціонування товару на ринку брендована упаковка створює стиль компанії.
  • Спосіб виділитися серед конкурентів, покращити якість сервісу.
  • Флексодрук – якісний та дешевий спосіб нанесення логотипу торгової марки на пакувальний матеріал.

Брендована поліетиленова упаковка з незвичайним дизайном привертає увагу при купівлі та стає мобільною рекламою, що працює в режимі 24/7 після придбання товару. При цьому витрати на маркетинг та технологічні витрати на упаковку задовольняються одним продуктом.

Купити поліетиленові пакети ПВТ в Україні

Виробництво пакувальних поліетиленових пакетів та друк на поліетилені – основний напрямок діяльності компанії «Імпласт». Сучасне обладнання та досвід співробітників підприємства гарантують якісне виконання найнестандартніших проектів.

Пакувальні пакети з ПВТ найчастіше купують як рекламні товари та розфасовують сувенірну, подарункову продукцію. Їхня гладка, щільна, глянсова поверхня створює якісну, яскраву основу для нанесення друку. Такі вироби при своїй невеликій вартості гідно виглядають, не справляють враження дешевизни. Надрукований малюнок на такій підкладці виглядає більш чітким і барвистим, що привертає увагу.

Саме наявність глянцю відрізняє пакети ПВТ від звичайної поліетиленової упаковки для розфасовки. Поліетилен вважається найвигіднішим матеріалом для пакування, при цьому використання сертифікованої первинної сировини високої якості та перевірених технологій дає можливість створювати шедеври рекламного та поліграфічного мистецтва.

Купити пакет пакувальний відповідний ГОСТ та ТУ України ви можете на сайті компанії «Імпласт» подавши онлайн-заявку або звернувшись за допомогою до менеджера з продажу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow