Вінниця

26.11.21

Вінниця – друк на пакетах, нанесення лого на кульки

Кульки з логотипом – яскраво та інформативно

На сьогоднішній день маркетологи вважають нанесення логотипа на пакет - найефективнішим методом просування. Виготовлення кульків, поліетиленових пакетів з логотипом фірми або з зображенням продукції економічно доцільний спосіб додаткової реклами поєднуючий  в собі якісну, зручну упаковку та рекламу.

Навіть на підсвідомому рівні ми вивчаємо оточуючу нас інформацію: вивіска супермаркету, біг-борд чи пакет. Навіть незнайомих людей яких ми не пам’ятаємо  але запам’ятовуємо на рівні підсвідомості людина сприймає будь-яке отриману інформацію.

Яскравий пакет з логотипом вашої фірми, інформацією та контактами не залишиться поза увагою  пересічних перехожих. Кожен з яких може стати потенційним споживачем.

Пакети з логотипом компанії – доцільність покупки

Економічна доцільність проявляться в ціні оптової партії пакетів з нанесенням логотипу. Адже замовити пакети з логотипом обійдеться порядком дешевше, ніж реклама на телебаченні або в інтернеті. Крім того, люди зазвичай частіше звертають увагу на перехожих в транспорті або на вулиці ніж на рекламу – якої з кожним днем все більше. Що дозволяє залучити максимальну кількість аудиторії, розширяючи тим самим коло клієнтів.

Компанія «Імпласт» виготовляє поліетиленові пакети з нанесенням логотипу, а саме: пакет "Майка" та пакет "Банан" з прорізною ручкою. При друку на пакетах використовується виключно якісні та перевірені витратні матеріали від закордонних виробників, завдяки чому зображення виходить повнокольоровим та яскравим. Міцний поліетилен і якісний друк дозволяють використовувати такі пакети декілька разів, при цьому ні зображення, ні текст не втратять свій початковий вигляд.

Компанія «Імпласт» пропонує послуги з нанесення логотипу на пакет "банан" або «майку» методом флексографії або шовкографії. Наше виробництво використовує високотехнологічне оснащення для якісного виконання роботи з виготовлення поліетиленової продукції та нанесення зображення. Наш колектив має багаторічний досвід роботи, постійно розвиваючи та вдосконалюючи свою майстерність. Вся продукція сертифікована та відповідає державнім стандартам якості.

Ми реалізуємо продукцію оптовими партіями від 5000 шт. за цінами нижче середніх на ринку. Якість нашої продукції підтверджено клієнтами, в числі яких підприємства та компанії з усіх регіонів країни. Замовити пакети з логотипом можно позвонивши на в відділ продажу компанії "Імпласт"

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow