Вибір дизайну поліетиленових пакетів

26.11.21

Дизайн у виробництві фірмових поліетиленових пакетів із логотипом компанії – відповідальний крок. Такий пакет – це не просто упаковка для продукції, це «обличчя» фірми.

Все має бути продумано до дрібниць: колір, розташування елементів, їхня сполучуваність і, звичайно, сприйняття всього образу в цілому. Адже від того, який образ Ви залишите у свідомості Ваших клієнтів та партнерів, зрештою залежатиме Ваш дохід. Тому не варто викидати гроші на вітер, замовляючи стандартні поліетиленові пакети із логотипом низької якості. Вашому партнеру однозначно не сподобається, якщо подарований Вами пакет разом із корпоративним сувеніром порветься того ж вечора або забруднить руки та одяг. Це антиреклама Вашої компанії та продукції.


Сьогодні ми не часто бачимо оригінальний та примітний друк на пакетах. Найчастіше це шаблонні рішення, які включають логотип компанії, телефони, адресу і іноді слоган, який також зазвичай буває дуже далекий від оригінальності.


Не дивно, що такий друк на пакетах не дає відчутного результату компанії замовника. Споживачі просто не помітять безликих поліетиленових пакетів.

Компанії приймають неправильне рішення, замовляючи друк на пакетах стандартної інформації і навіть стандартного забарвлення, замість розробити власний стиль, підкреслити відмінності від конкурентів, вказавши на те, що вони є першими у своїй категорії продукту. І водночас хочуть, щоби у загальній масі реклами їх хтось помітив. Але насправді цього досягти практично неможливо.

Тому замовляючи друк на пакетах краще ретельно все зважити, щоб краще уявити аудиторії і не викинути гроші на вітер. Тим більше, що такий зручний спосіб реклами, як розповсюдження поліетиленових пакетів з логотипом, має на увазі наявність дуже широкої аудиторії. І ця аудиторія – Ваші потенційні клієнти. Тому не варто їх втрачати, створюючи неякісний у плані сприйняття продукт. Дизайн Ваших пакетів має бути справді оригінальним і незабутнім, нехай навіть на ньому не буде логотипу компанії та телефонів, але буде образ, який заявить про Вашу першість у сфері Вашої діяльності.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow