Виробництво пакетів на замовлення в Україні

26.11.21

Виробництво пакетів на замовлення в Україні

Виробництво пакетів на замовлення в Україні

Поліетиленові пакети, як на замовлення з нанесенням логотипу, так і серійного виробництва завжди були найактуальнішим способом упаковки товарів. Крім того, популярністю у клієнтів користуються фасувальні пакети незамінні для роздрібної торгівлі. Виробничі компанії замовляють у нас оптові партії поліетиленових пакетів, мішки для надійної упаковки своєї продукції.

Поліетиленові пакети за індивідуальним замовленням

Багатьом клієнтам потрібна поліетиленова продукція тільки за індивідуальними технічними параметрами. Їх не влаштовує варіант придбання типових пакувальних виробів.

Треба виділити кілька характерних випадків, коли обов'язкове розміщення логотипу на пакеті:

  • потрібна фірмова продукція, на якій будуть присутні характерні атрибути компанії, головний з яких - логотип;
  • потрібні вироби нестандартних розмірів (в залежності від особливостей товару), що відрізняються від типової продукції;
  • потрібні пакети для упаковки рекламного характеру для маркетингових цілей.

Виробничі можливості нашого виробництва дозволяють наносити на пакети і упаковку зображення або фірмовий логотип до чотирьох фарб одночасно. Однак з метою економії клієнти зазвичай замовляють у нас поліетиленові пакети з яскравім, чітким малюнком в 1-2 кольори відповідно до основних фірмових кольорів компанії. При випуску пакетів і нанесенні відбитка, ми обов'язково керуємося наданою клієнтом техкарткою, і по ній же виготовляємо необхідні кліше для флексодруку.

Наша компанія динамічно розвивається. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке постійно модернізується. У нас є власна технологія, що дозволяє знижувати витрати і випускати продукцію з низькою собівартістю. Наш колектив робить все можливе, щоб якість і ціна нашої продукції повністю задовольняли потреби вашого бізнесу.

Компанія «Імпласт» пропонує одні з найвигідніших цін на свою полімерну продукцію. На нашому сайті ви завжди зможете стежити за оновленнями і акціями. Якщо вас зацікавили певні позиції нашого асортименту оформити замовлення можна на сайті або у відділі продажів.

Для прорахунку ціни на виготовлення партії поліетиленових пакетів з логотипом або упаковки під замовлення скористайтеся зручною онлайн-формою на сайті також зв'яжіться з нами найбільш підходящим для вас чином: по телефону чи напишіть на електронну адресу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow