Виробництво поліетиленових пакетів

26.11.21

Виробництво поліетиленових пакетів

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом - робота для профі

Виробництво поліетиленових пакетів і нанесення логотипу – це високотехнологічний процес. Якість продукту залежить від надійності виробництва та кваліфікації співробітників. Якщо ви хочете замовити якісні поліетиленові пакети за низькою ціною варто дочитати до кінця.

Логотип – новий погляд на стиль вашої фірми

Нас оточує така кількість реклами, що запам'ятати її вміст просто нереально. Банери, зовнішня реклама та інтернет вже давно використовуються для просування товарів. Але упаковка товару - це найвигідніша і корисніша реклама.

По-перше, барвиста упаковка і корисна інформація привертає увагу, зацікавлює, що збільшує кількість покупок. Так можливо вигідно виділиться серед конкурентів, і при цьому об'єднати корисні властивості упаковки і реклами в одному продукті.

По-друге, поліетилен найпопулярніший і найдешевший матеріал. Надійні, міцні і красиві пакети можуть бути подарунковим упакуванням. Низька вартість дозволяє купувати пакети оптом, що ще здешевлює вартість замовлення. Поліетиленові пакети – це відмінний рекламний носій, який практично незамінний у випадках роздрібних продажах.

Для виготовлення продукції використовується первинна поліетиленова гранула вищої якості, всі матеріали сертифіковані, а процес виробництва суворо контролюється досвідченими співробітниками. Під час виготовлення партії пакетів наша компанія займається нанесенням логотипу або певної інформації. При цьому використовуються найпопулярніші технології:

  • шовкографія;
  • флексодруку.

Висока якість поліетиленової плівки дозволяє після нанесення друку на пакет отримати якісний, інтенсивний, без розводів і з рівномірними краями відбиток, який при цьому стійкий до незначних механічних пошкоджень і вологи.

При друку багатобарвних логотипів, кожен новій колір наноситься тільки після остаточного висихання попереднього. Колір відповідає заявленому в макеті, тому будьте уважні при складанні технічного завдання!

Друк логотипу на поліетиленових пакетах під замовлення

Замовити поліетиленові пакети з певним логотипом ви можете в компанії «Імпласт». Наші клієнти завжди впевнені в зручності послуг, надійності постачальника та якості продукції, яка пройшла державну сертифікацію. Ми відправляємо готові замовлення по Україні зручними для вас кур'єрськими службами доставки. Друк від 100 шт., Оптимальні тиражі від1000 шт.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow