Купити поліетиленові пакети від виробника імпласт

26.11.21

Купити поліетиленові пакети від виробника імпласт

Замовити поліетиленові пакети від вітчизняного виробника Імпласт

Поліетиленові пакети чудово підходять для вирішення завдань упаковки. Вони легкі, їх зручно перевозити та складувати. Їм не потрібні особливі умови зберігання, а термін придатності практично неорганічний.

Зручні ручки, а також наявність додаткових бічних та донних складок дозволять без проблем упакувати товар будь-якого розміру, форми. Дана конструкція допомагає пакетам витримувати тривалі та динамічні навантаження, а еластичний склад захищає від розтягування та механічних пошкоджень плівки.

Поліетиленові пакети з доставкою від компанії «Імпласт»

Навіть молода компанія по кишені замовити поліетиленові пакети з логотипом. Низька вартість подібних виробів, а також їхня затребуваність робить поліетилен вкрай популярним в Україні. Санітарна безпека і практичність матеріалу дає можливість застосовувати його в різних сферах людської життєдіяльності.

Поліетиленова продукція від компанії «Імпласт» популярна завдяки надійності, дешевизні та багатофункціональності. За відносно невелику ціну, ви отримуєте якісну упаковку та яскраву додаткову рекламу, для цього просто замовте нанесення логотипу на вибрані раніше заготівлі.

У нас ви можете придбати як стандартну серійну продукцію, так і вироби під індивідуальні розміри. Придбати невеликі партії чи оптові поставки. Ми співпрацюємо з великими українськими брендами та логістичними службами, тому на складі завжди є готова продукція для реалізації. Середній час виконання замовлення – 14 днів.

Сучасне обладнання дозволяє виробляти поліетиленовий пакет виключної якості з меншими витратами, що впливає на кінцеву ціну замовлення. Компанія «Імпласт» давно на ринку полімерної продукції, наші клієнти довіряють, і ми покращуємо та розвиваємо підприємство з кожним днем. Виходячи на найвищий рівень, для серйозної роботи, тривалої співпраці та партнерських програм.

Замовляйте продукцію через онлайн-заявку на сайті компанії або традиційним способом: зателефонувавши менеджеру з продажу або через лист на електронну пошту, посилання на всі контакти є на сайті.

Уточнюйте у менеджера макет майбутніх пакетів, умови оплати та доставки. За великого тиражу є спеціальні ціни. Ми з радістю відповімо та допоможемо з підбором необхідного виду поліетилену.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow