Запоріжжя

26.11.21

Запоріжжя - пакети з логотипом терміново

Пакети поліетиленові із нанесенням логотипу: швидко, якісно, зручно.

Замовивши пакети оптом із логотипом, ви отримуєте пакувальний матеріал на тривалий період. Якісний поліетиленовий пакет не мнеться і не втрачає яскравості друку навіть при тривалому зберіганні. Купуючи продукцію оптовими партіями, ви отримуєте знижку та скорочуєте витрати на зберігання та транспортування. Таким чином, ви зможете заощаджувати вже з дня замовлення поліетиленових пакетів із логотипом.

Логотип на пакетах – підкресліть свій стиль

Нанесення логотипу на пакети робить копію відомої у суспільстві. Таким чином, про продукт дізнаються більше потенційних клієнтів. А підвищення інтересу до продукту негайно відбивається на прибутку.

Не варто економити на іміджі вашої фірми, адже це ваш імідж. Виготовляти повнокольорові пакети краще на щільному поліетилені 70 мкм, спроби зменшити загальну вартість замовлення може негативно вплинути на якість. Головною перевагою такого пакету є його презентабельний зовнішній вигляд, його основна мета – привернення уваги. Використовуючи пакет з логотипом у рекламних цілях, основне значення має його довговічність, практичність, стійкість та естетизм.

Поліетиленові пакети на будь-який смак

Поліетиленові пакети із логотипом мають широкий асортимент продукції. Вони відрізняються за щільністю, формою та призначенням. Пакет "Майка" з логотипом, Пакет "Банан" з логотипом, Чохлі для одягу, Серійні пакети та звичайні Полієтиленові пакети

Ви можете придбати пакети з логотипом стандартних розмірів або замовити виготовлення пакетів із печаткою логотипу за вашими вимогами. Термін виконання замовлення складає до 14 робочих днів, залежить від області запечатування та кольоровості.

Активовані пакети є своєрідним напівфабрикатом. Замовник замовляє продукцію з нанесенням зображення або самостійно здійснити друк шовкотрафаретом. Якщо ви плануєте кілька рекламних акцій та ще не визначилися з оформленням, активовані заготівлі стануть якісною основою ваших майбутніх поліетиленових пакетів.

Компанія «Імпласт» виконує замовлення на виготовлення активованих поліетиленових пакетів із поліетилену низького та високого тиску будь-якої складності. Наявність власного виробництва дозволяє надавати клієнтам широкий асортимент продукції, різної щільності, розмірів та кольорвих рішень.

Вся продукція виготовляється із сертифікованої сировини та відповідає стандартам якості.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow