Житомир

26.11.21

Житомир - купити пакети майка з логотипом

Друк на пакетах майка – нехай усі знають

Бізнес любить активних людей. Бажаєте швидко зарекомендувати себе як якісні виробники та надійні партнери? Хороша реклама швидко створить вам позитивний розголос у суспільстві. Щоб від рекламних акцій був толк - варто закріплювати ефект. Поліетиленові пакети з логотипом чудова реклама та якісна упаковка.

Поліетиленові пакети «майка» – найпоширеніший вид пакетів. Поліетиленовий пакет завжди на увазі: в магазині або на вулиці, фірмові пакети завжди привертали небайдужі погляди любителів шопінгу. Яскравий пакет з логотипом компанії або інформацією як візитівка вашої фірми, яка поширюється містом разом із щасливими покупцями.

Флексодрук на пакетах – пакет або витвір мистецтва

Сам собою поліетиленовий пакет просто зручний пакувальний матеріал, але варто додати на нього яскраве зображення, і він заживе зовсім іншим життям.

Пакети з повнокольоровою печаткою виглядають незвично та яскраво. Флексографічна машина запечатує всю поверхню пакету, залишаючи лише технічну окантовку. Логотип, розміщений на такому пакеті, видається особливо виграшним. Розмістіть на пакеті логотип фірми, зображення товару чи контактну інформацію. Висока якість друку гарантує бездоганний результат!

Виготовлення пакетів майок з логотипом на замовлення у Житомирі.

Поліетиленові пакети з логотипом як пакувальний матеріал у першу чергу повинні відповідати розмірам та вазі товару. Вибираючи, не забудьте і про мінімальний запас міцності, особливо для тендітних чи важких товарів. Брендовані пакети виступають елементом маркетингу, можуть виконувати функції зовнішньої реклами, розширення споживчої аудиторії, засобів, РR, підходять для виставок-продажів, проведення заходів та упаковки подарункових наборів. Поліетиленові пакети високого тиску не мнуться і не втрачають початкового вигляду протягом усього терміну служби, що особливо важливо для поліетиленових пакетів з логотипом.

 

Компанія «Імпласт» виробляє поліетиленові пакети з логотипом із високоякісної поліетиленової плівки на сучасному обладнання, дотримуючись державних стандартів якості. У нас ви можете замовити пакети з логотипом стандарт або виготовити пакети з логотипом за розмірами за 14 робочих днів!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow