Друк на пакетах банан. Пакети банан з логотипом фірми оптом

16.10.20

Співпрацюючи з нашою компанією, можна скористатися послугою нанесення високоякісного друку. Ми виготовляємо на замовлення поліетиленові пакети з будь-яким принтом або логотипом, який підкреслить унікальність вашого бренду.

Пакети банан- це різновид фірмових поліетиленових кульків, що використовується у роздрібній торгівлі та у маркетинговій діяльності багатьох комерційних фірм. За своїми експлуатаційними властивостями вони перевершують багато інших типів пакетів. Крім того, ці пакети виготовляються з матеріалу, який дозволяє наносити на поверхню барвисті і монохромні зображення.

Друк на пакетах банан

Потурбуйтесь о ваших клієнтах,  супроводивши свій товар пакетом з вирубною ручкою - надійним, довговічним і красивим. Саме такій упаковці віддають перевагу престижні бутіки, адже її головна відмінність  - бездоганний вигляд зображення завдяки прямокутній формі цих виробів. А ще пакети банан актуально використовувати під час рекламних акцій, презентацій і виставок.

У компанії «Імпласт» ви можете придбати пакети з вирубною ручкою із друком логотипу, зображення продукції, рекламного слогану або інформаційного тексту. Ви можете бути впевненими в тому, що наше висококласне обладнання та матеріали з необхідною точністю передадуть найтонші відтінки зображення.

При цьому в пакети банан, білі або будь-якого іншого кольору, можна упаковувати не тільки легкі товари, а й речі з відчутною вагою. У другому випадку найкраще використовувати модифікацію кульків, у яких ручка укріплена спеціальними рейтером. Їх термін служби набагато більше.

Перераховуючи переваги, якими володіє білий пакет з вирубний ручкою, не можна не відзначити здатність зберігати початкову форму, хорошу місткість і показову вантажопідйомність. Пакети з вирубною ручкою, будучи одним з кращих рекламних носіїв, є в побуті дуже корисною:вона буде вірно служити вашим клієнтам, а вони, в свою чергу, будуть звертатися до вас знову і знову.

В процесі виробництва даної упаковки може використовуватись поліетилен різного ступеня щільності. Так, поліетилен високого та середнього тиску відрізняється більш привабливим виглядом, а поліетилен низького тиску підходить для виготовлення економних тонких пакетів.

Ручки пакетів банан можуть бути просто вирізаними, звареними або клейовими. При цьому використовуються технології гарячого зварювання і холодної склейки. Кульки з вирубною ручкою може бути оснащені тонкою поліетиленовою смугою (рейтером), яка підвищує його вантажопідйомність.

Пакети банан з логотипом фірми оптом

Ми виготовляємо оптом наступні види пакетів банан: з донною складкою і без неї, з рейтером і без нього. Серед усього асортименту пакувальних матеріалів, що виготовляються в Україні, кульки з вирубною ручкою є одним з найбільш ефективних варіантів для розміщення реклами. Наша продукція має наступні переваги:

презентабельний зовнішній вигляд,

міцність і щільність,

здатність тривалий час тримати форму,

багатофункціональність,

доступна вартість.

Логотипи, слогани та інші картинки, нанесені на пакети банан не стираються протягом тривалого часу. При цьому вироби відрізняються зручністю в експлуатації.

При виборі пакетів банан з ПВТ і ПНТ слід орієнтуватися на їх типорозмір, щільність і конструкцію. При необхідності завжди можна звернутися до консультантів нашої фірми, які допоможуть підібрати потрібний варіант.

Ставайте постійним клієнтом компанії «Імпласт», щоб замовляти пакети банан оптом за найпривабливішими цінами.