Як виготовляють поліетиленові пакети, друк на пакетах

16.10.20

Як виготовляють поліетиленові пакети, друк на пакетах

В даний час одним з найбільш популярних і доступних пакувальних матеріалів є поліетиленові пакети. Така затребуваність пояснюється зручністю їх використання і відносно низькою ціною.

Пакети можуть бути виготовлені найрізноманітніших видів, але процес виробництва має схожий цикл. Фахівці фірми «Імпласт» готові ознайомити вас з важливою для будь-якого замовника інформацією, що відноситься до особливостей виробничого процесу.

Процес виробництва поліетиленових пакетів

Така упаковка може бути виготовлена з різних видів полімерної плівки, а для її виробництва використовується спеціальне обладнання, яке називається екструзійним. З його допомогою поліетиленові гранули перетворюються в плівку в формі рукава. Після цього використовується Пакетоформуючі машини, що розрізають плівкові рукави на відрізки необхідної довжини і строго встановленої форми. Для виробництва пакетів-«майок» використовується вирубний прес, який необхідний для вирубки ручок.

Докладний поетапний процес виготовлення поліетиленових пакетів виглядає наступним чином:

Гранульовані полімери у вигляді кульок із спеціальними добавками поміщаються в бункер екструдера, де вони поступово нагріваються і плавляться.

Розплавлена суміш піддається гомогенізації, іншими словами набуває однорідний стан. Після цього відбувається екструзія, при якій методом видавлювання формується плівка.

Для того щоб плівка була однакової товщини, використовуються спеціальні валки. Це дуже зручно, адже в такому випадку достатньо лише виставити необхідні параметри плівки.

Як наноситься друк на пакети

В маркетингових цілях або для створення продукції з корпоративною символікою здійснюється друк на пакетах. При цьому може використовуватися один з двох методів - шовкографія або флексодрук.

Перший спосіб передбачає перенесення зображення на вже готовий виріб. Такий процес є досить кропітким і вимагає особливої акуратності і практично ручного нанесення малюнка. Незаперечною перевагою технології є можливість виготовлення невеликої партії пакетів з ексклюзивним дизайном. Відповідно, виробництво пакетів з використанням шовкографіі є досить дорогим.

Цей метод друку використовується виключно для перенесення зображень на пакети стандартних розмірів і щільності. У разі якщо потрібно створити пакети нестандартної форми, то випуск упаковки за допомогою шовкографії неможливий. Важливо і те, що кольори тонування при такому друці є стандартними, а розмір зображення має суворі обмеження.

Застосування флексодруку дозволяє уникнути перерахованих вище труднощів, адже ця автоматизована технологія відмінно підходить для серійного виробництва пакетів. При флексодруку зображення переноситься на поліетилен або інший матеріал ще до виготовлення пакета. Сам процес виконується в кілька етапів:

створення плівки з необхідними параметрами і її укладання в рулони;

нанесення зображення уздовж всього рулону;

спайка;

вирубка ручок.

Перевагою такої технології є низька ціна кінцевого продукту, а також можливість створення пакетів типу «майка», «банан». Важливо і те, що форма пакета може задаватись довільно, а широка колірна гамма дозволяє домогтися гарного і яскравого малюнка. Єдиним недоліком є недоцільність замовлення малих партій, адже при такому виборі друку необхідне створення спеціальних флексоформ. Ефектність флексографічного друку на плівці забезпечила їй популярність і повсюдне поширення при виготовленні поліетиленових пакетів.

Замовивши виготовлення поліетиленових пакетів на виробничій фірмі «Імпласт», ви отримаєте продукцію відмінної якості на кращих для вас умовах.