Як виробляють поліетиленові пакети, друк на пакетах

26.11.21

Як виробляють поліетиленові пакети, друк на пакетах

В даний час одним з найбільш популярних та доступних пакувальних матеріалів є поліетиленові пакети. Така затребуваність пояснюється зручністю їх використання відносно низькою ціною.

Пакети можуть бути виготовлені різних видів, але процес виробництва має схожий цикл. Фахівці фірми «Імпласт» готові ознайомити вас із важливою для будь-якого замовника інформацією, що стосується особливостей виробничого процесу.

Процес виробництва поліетиленових пакетів

Така упаковка може бути виготовлена з різних видів полімерної плівки, а для її виробництва використовується спеціальне обладнання, яке називається екструзійним. З його допомогою поліетиленові гранули перетворюються на плівку у формі рукава. Після цього використовуються пакетоформуючі машини, що розрізають плівкові рукави на відрізки необхідної довжини та строго встановленої форми. Для виробництва пакетів-майок використовується вирубний прес, необхідний для вирубки ручок.

Детальний поетапний процес виготовлення поліетиленових пакетів виглядає так:

  1. Гранульовані полімери у вигляді куль зі спеціальними добавками поміщаються в бункер екструдера, де вони поступово нагріваються та плавляться.
  2. Розплавлена суміш піддається гомогенізації, тобто набуває однорідного стану. Після цього відбувається екструзія, коли методом видавлювання формується плівка.

Для того, щоб плівка була однаковою товщиною, використовуються спеціальні валки. Це дуже зручно, адже в такому випадку достатньо виставити потрібні параметри плівки.

Як наноситься друк на пакети

У маркетингових цілях чи створення продукції з корпоративною символікою здійснюється друк на пакетах. При цьому може використовуватися один із двох методів – шовкографія чи флексодрук.

Перший спосіб передбачає перенесення зображення вже готове виріб. Такий процес досить копіткий і вимагає особливої акуратності та практично ручного нанесення малюнка. Безперечною перевагою технології є можливість виготовлення невеликої партії пакетів із ексклюзивним дизайном. Відповідно виробництво пакетів з використанням шовкографії досить дорогим.

Цей метод друку використовується виключно для перенесення зображень на стандартні розміри та щільність пакетів. Якщо потрібно створити пакети нестандартної форми, то випуск упаковки за допомогою шовкографії неможливий. Важливо й те, що кольори тонування за такого друку стандартні, а розмір зображення має суворі обмеження.

Застосування флексодруку дозволяє уникнути перелічених вище труднощів, адже ця автоматизована технологія відмінно підходить для серійного виробництва пакетів. При флексодрук зображення переноситься на поліетилен або інший матеріал ще до виготовлення пакета. Сам процес виконується у кілька етапів:

  • створення плівки з необхідними параметрами та її укладання в рулони;
  • нанесення зображення вздовж усього рулону;
  • спайка;
  • вирубування ручок.

Перевагою такої технології є низька ціна кінцевого продукту, можливість створення пакетів типу майка, банан. Важливо й те, що форма пакета може задаватися довільно, а широка гамма кольорів дозволяє досягти красивого і яскравого малюнка. Єдиним недоліком є недоцільність замовлення малих партій, адже за такого вибору друку необхідно створення спеціальних флексоформ. Ефектність флексографського друку на плівці забезпечила їй популярність та поширення при виготовленні поліетиленових пакетів.

Замовивши виготовлення поліетиленових пакетів на виробничій фірмі «Імпласт» ви отримаєте продукцію відмінної якості на кращих умовах.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow