Брендовані поліетиленові пакети

26.11.21

Брендовані поліетиленові пакети

До «хитрих» рекламний ходів з високою ефективністю фахівці відносять друк на пакетах з поліетилену логотипів та іншої інформації про компанію. Це один з економічно виправданих способів реклами. До того ж він має і інформаційний аспект.

Широке поширення брендованої продукції - один з методів ненав'язливою ефективної реклами. Пакети з логотипом, виготовлені в кольорах і стилі компанії, сприяють довірі з боку споживачів і впізнаваності певного бренду. Вони привертають увагу потенційних клієнтів. Для більш широкого розповсюдження продукції або пропозиції певних послуг на поліетиленові пакети наноситься інформація з контактами, адресою і іншими даними про компанію.

При виборі виробника упаковки і пакетів з кольоровим друком важливо звертати увагу на ті фірми, які не тільки виконують друк, а й мають повний цикл виробництва. Важливо, щоб продукція виготовлялася однією компанією від початку і до кінця, адже від цього безпосередньо буде залежати вартість вашої продукції.

Технологічний процес виробництва брендованих пакетів

Вся необхідна у виробництві сировина у нас проходить обов'язкову сертифікацію, тому що поліетилен повинен мати високий ступінь безпеки і підходити для продуктів харчування. Перед нанесенням друку матеріал піддається обов'язковій обробці, яка потрібна для кращого зчеплення поліетилену з фарбою.

Потім за допомогою флексографії або шовкотрафарету наноситься зображення. При цьому використовуються кілька машин. Перший метод - флексографія є у нас пріоритетним, він застосовується при виготовленні великих тиражів. Вони більш вигідні, оскільки мають низьку собівартість. Наші сучасні флексомашини дозволяють виконати великий обсяг замовлення за короткий час.

Другий спосіб - використання шовкотрафарету. За допомогою ручного та автоматичного шовкотрафарету виконується суміщення кольорів високої точності, і досягається об'ємність зображення. Цей спосіб дозволяє виконувати друк на вже готових виробах, використовується, коли потрібно швидко виготовити невеликі тиражі брендованих пакетів.

Як правило, вартість виробів, одержуваних за допомогою ручного шовкотрафарету, значно перевищує номінальну вартість виробів з флексодруком. Крім того, для застосування цього методу існують певні обмеження, пов'язані з розмірами одержуваної продукції і щільністю використовуваного матеріалу. Тому в основному ми приймаємо замовлення на виготовлення брендованих пакетів з флексодруком.

Брендовані пакети від компанії «Імпласт»

Компанія «Імпласт» в Україні вже майже десятиліття виготовляє плівку з поліетилену для упаковки, яка використовується в усіх сферах виробництва, в торгівлі та інших галузях господарської діяльності. Компанія випускає ексклюзивну презентабельну продукцію за доступною ціною. Брендовані поліетиленові пакети - це пріоритетний вид продукції, що випускається у нас.

Компанія «Імпласт» пропонує пакети стандартних розмірів в досить широкому асортименті. Також ми приймаємо замовлення на брендовану пакувальну продукцію індивідуального розміру, з певною щільністю плівки.

Наше підприємство також пропонує і інші вироби з поліетиленової плівки. Це можуть бути і різні мішки або пакети для гігієнічних наповнювачів і кормів для тварин; паливних брикетів ; упаковка для різних будівельних сумішей тощо.

Компанією «Імпласт» приймаються замовлення на різні обсяги продукції. Тираж може становити десятки тисяч примірників. Вартість буде залежати від кількості примірників і типу друку. Менша вартість у великих партій. Малі тиражі також у пивних випадках можуть бути вигідними завдяки невеликому обсягу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow