Еко мішки, пакети і плівка, що біо розкладаються

26.11.21

Еко мішки, пакети і плівка, що біо розкладаються

Упаковку, що здатна біологічно руйнуватися, можна застосовувати в будь-якій сфері і галузі. Будь-який звичайний пакет можна зробити біорозкладаним, не втративши при цьому корисні властивості полімерного матеріалу.

Найбільшу популярність упаковка, що біоразкладається, придбала в харчовій промисловості. Реалізація харчової продукції в екологічній упаковці підвищує імідж компанії і покращує її загальний стан серед конкурентів.

При збиранні та утилізації сміття, часто використовують біорозкладні сміттєві мішки. На сміттєвих звалищах або в ямах для компосту, такі пакети будуть розкладатися швидше, ніж звичайні поліетиленові.

Варто пам'ятати, що біорозкладні пакети з натурального матеріалу (поліактід) проходять процес розкладання за 30-70 днів, тоді як мішки зі спеціальної добавкою 1-3 роки. Це варто врахувати, якщо пакети планується використовувати багаторазово і протягом тривалого часу. У нас на виробництві ми використовуємо біорозкладні добавки.

Друк на мішках і пакетах, що біологічно розкладаються

Біорозкладаний матеріал дає необмежені можливості в рекламному просуванні вашого товару або послуги. Друк на пакетах виглядає яскраво і презентабельно.

Поверхня мішка може бути повністю задрукованою, але частіше логотип наноситься «біжучим рядком». У на на виробництві друк на пакетах, що біологічно розкладаються, здійснюється методом флексографії. Термін нанесення логотипу від 7 днів, а мінімальний тираж для друкованих виробів становить 5000 штук.

Причини купити біорозкладні мішки і пакети:

  • вас турбує екологія і майбутнє нашої планети;
  • ви хочете підвищити імідж своєї компанії серед конкурентів і клієнтів;
  • вам потрібні мішки, які крім екологічності, будуть відповідати всім вашим вимогам.

Біорозкладана плівка

Крім пакетів, ми реалізуємо плівку з різних полімерів з додаванням добавок, що стимулюють біологічне руйнування . Така плівка може бути використана в подальшому для виготовлення пакетів або як самостійна упаковка.

Ми поставляємо здатну біологічно руйнуватися плівку оптом у вигляді рукава, напіврукава або полотна. На замовлення клієнта може бути заданий будь діаметр намотування. Мінімальне замовлення на плівку з добавками, що здатні біологічно руйнуватися, становить 500 кг. На неї також можна нанести друк методом флексографії.

Біорозкладані пакети і плівки починають користуватися все більшою популярністю серед наших клієнтів. При незначній набирання вартості, ви отримаєте екологічну упаковку, яка послужить вам як рекламний і іміджевий інструмент. Вам залишається лише вибрати потрібний розмір, тип матеріалу, вид пакета, або необхідну кількість плівки, а ми займемося виготовленням і організуємо доставку по Україні.

Ми використовуємо сировину і добавки імпортного виробництва. Якщо ви вирішили придбати біорозкладні мішки особливої модифікації, розміру або кольору, ми обов'язково їх виготовимо. Крім цього ми наносимо логотип на всі різновиди пакувальної продукції, що у нас виготовляється. Ваше замовлення на будь-які модифікації біоразкладних пакетів буде виконаний в строк від 7 днів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow