Історія виготовлення поліетиленових пакетів

26.11.21

Компанія Імпласт займається виготовленням поліетиленових пакетів найрізноманітніших видів. Найпопулярнішим серед українських споживачів вже багато років вважається «майка». Найпоширенішою послугою, що користується особливим попитом у нашій компанії вважається виготовлення полімерної продукції на замовлення з дизайном за задумом клієнтів або нестандартних габаритів.

Будь-яку задумку можна втілити в життя завдяки сучасному обладнанню та спеціальними технологіями.

З чого все починалося?

Один з перших фасувальних пакетів вперше був проведений в США в 1957 році. Його призначення було упаковка сендвічів і інших продуктів харчування. До 1966 року в такі кульки фасували близько 30% всіх хлібобулочних виробів, вироблених на території Америки. До 1973 року обсяг виробництва пакетів в Західній Європі склав приблизно 11,5 млн. штук. А в 1982 р в найбільших торговельних центрах у продажу стали з'являтися поліетиленові пакети з ручками. Так звані «майки». У 2002 році сумарний обсяг випущених в світі пакетів склав за різними даними від 4 до 5 трлн. штук за рік.

Поліетилену як матеріалу, по крайній мірі, вже сто років. Але в нашій країні він з'явився за кілька останніх десятиліть і швидко набрав свою популярність. За кілька років ставши основним матеріалом для упаковки товарів.

Завдяки своїй невеликій ціні, практичності і багатофункціональності застосування поліетиленової плівки і виробів з неї просто безмежно. З розвитком науки і техніки удосконалилася і технологія виробництва полімерної плівки і пластикових пакетів. Чітка, яскравий друк, тонкий, міцний матеріал з гладкою глянцевою поверхнею - це результат праці згуртованої команди професіоналів: вчених, технологів і звичайно ж виробничих компаній, таких як «Імпласт». Саме такі фірми роблять поліетиленову продукцію доступнішою і якісніше.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow