Кліше для флексографічного друку

26.11.21

Призначення кліше для флексографічного друку на пакетах

Поліетиленові пакети зазвичай виготовляються з нанесенням логотипу. Логотип не тільки створює додаткову рекламу фірмі, але й робить виріб більш помітним та незабутнім. Використання власного унікального фірмового стилю вирізняє торгову марку серед конкурентів. Для цього можна застосувати певний набір кольорів, символів, слоганів і навіть специфічних звуків.

Процес флексодруку та важливість кліше

Флексодрук – це один із найвідоміших методів нанесення на поверхню поліетиленової плівки зображення. Свою популярність цей тип отримав з кількох причин:

  • По-перше, дешевизни виробництва. Флексогафія вважається найбюджетнішим і найпростішим варіантом виробництва полімерних брендованих товарів.
  • По-друге, великий тираж. Технологія флексодруку дозволяє виконувати великі за обсягом замовлення протягом короткого періоду часу.
  • По-третє, відмінна якість картинки (яскравість, чіткість) без попередньої підготовки поліетиленової плівки.

Виробнича компанія «Імпласт» успішно використовує два способи: шовкотрафарета і флексографія. За допомогою автоматичного приведення форм у флексографічній машині можна передати необхідні відтінки тону, а також чітко поєднати кольори при багатобарвному малюнку без лисин і накладок. Поліетиленова продукція, оформлена таким чином, відрізняється високою якістю відбитком та низькою собівартістю готової продукції.

Для роботи застосовуються спеціальні еластичні кліше – флексоформи. З їхньою допомогою фарба наноситься на поверхню. Для кожного кольору (у разі вибору зображення з кількома кольорами) використовується окрема флексоформа. Візуально кліше схоже на великий гнучкий багаторазовий друк без оснастки, тому, зробивши один раз макет з принтом, ви можете використовувати його повторно.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow