Купити бахіли поліетиленові одноразові оптом

26.11.21

Купити бахіли поліетиленові одноразові оптом

Бахіли - це м'які чохли, що надягають зверху на взуття. Бахіли використовують, як правило, в приміщеннях і надягають для того, щоб не залишити пил і бруд з підошов взуття на підлозі приміщення. Найчастіше виготовляються з поліетиленової плівки різної товщини, фактури і кольору і використовуються в медичних установах, приватних клініках, салонах, дитячих садах та інших установах. Купуючи бахіли, уважно подивіться на якість продукції.

Одноразові бахіли - це вироби, які захищають стерильні приміщення від попадання в них вуличного бруду. Застосовуються за принципом «надів-зняв-викинув». Час носіння може починатися від 5 хвилин і закінчуватися за кілька годин. Деякі організації закупають бахіли дешево, щоб безкоштовно роздавати їх відвідувачам.

Бахіли обов'язково використовуються в установах, що мають медичну спрямованість, а також на деяких промислових підприємствах, в наукових лабораторіях, салонах краси та ін. Одноразові бахіли рекомендуються до використання в установах, що працюють з відвідувачами. Застосування даної одноразової продукції дозволяє попередити поширення інфекцій і мінімізувати зусилля, спрямовані на прибирання.

Як виготовляються поліетиленові бахіли

Як правило, бахіли виготовляються з поліетиленової плівки низького або високого тиску (ПНТ, ПВТ). Колір плівки залежить від барвника, який додається при виробництві плівки, відповідно, можна виготовити поліетиленову плівку будь-якого кольору і будь-якого ступеня насиченості. Товщина плівки також може варіюватися.

Так само можливе виготовлення плівки з використанням різних матеріалів в певній пропорції, припустимо 30% ПНТ і 70% ПВТ. На нашому виробництві ми використовуємо первинну сировину у вигляді гранул полімерів.

На першому етапі ми виготовляємо плівку, яка змотується в рулони і в такому вигляді кріпиться на верстаті з виробництва бахіл. Так само у виробництві бахіл використовується еластична тонка гумка, за допомогою якої бахіли будуть триматися на взутті. Зазвичай бахіли виготовляють розміром 40 сантиметрів в довжину і 15 сантиметрів у висоту, що підходить під більшість розмірів взутті.

Антиковзні (текстуровані) бахіли виготовляються з поліетилену високого тиску і відрізняються високою якістю. В процесі виробництва поліетиленової плівки на її поверхню наноситься текстура, що наділяє готові вироби додаткової зносостійкість і виключає ризик ковзання при ходьбі по плитці або лінолеуму. Виготовляються текстуровані (антиковзні) бахіли методом «термоспайкі». В процесі їх виробництва на спеціальному обладнанні подвійна гумка приварюється до поліетиленовій плівці по всій довжині. Даний вид продукції знайшов широке застосування в стоматологічних кабінетах, фітнес-клубах, медичних центрах, салонах краси та інших громадських місцях.

Купити бахіли оптом у виробника

Ви завжди можете купити бахіли оптом в нашій компанії. Стандартні сині бахіли виготовляються з гладкої плівки, найчастіше використовується поліетилен низького тиску. Насиченість синього кольору таких бахіл залежить від частки барвника, що використовується при виробництві самої плівки і може варіюватися від блідо-блакитного до насиченого темно-синього. Чим вище товщина бахіл, тим довше їх можна носити і тим дорожче вартість таких бахіл.

Ми пропонуємо вам купити кольорові бахіли від виробника - це буде вигідно вам, так як ми маємо власне виробництво і відповідаємо за якість випущених нами бахіл. При покупці виробів оптом можемо надати додаткові вигоди і знижки. Щоб дізнатися подробиці, зверніться до нашого відділу продажів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow