Пакети банан з вирубною ручкою

26.11.21

Пакети банан з вирубною ручкою

Пакети банан затребувані в бізнесі будь-якого масштабу. Їх закуповують власники невеликих компаній і великі рітейлери. Вироби підходять для упаковки негабаритної продукції, а поверхня використовується в для друку реклами. Вирубна ручка - це овальний отвір, розташований по центру зверху пакетів. При перенесенні ваги вона зручніше, ніж ручки пакетів майка, які стягують пальці під великим навантаженням.

Різновиди пакетів банан

Пакети з вирубною ручкою класифікуються за матеріалом:

  • ПВТ - гладка глянсова плівка не мнеться і не шарудить. На неї добре лягає друк, зображення виходить стійким і якісним. Пакети виглядають презентабельно і підходять для упаковки фірмових товарів. Можуть виготовлятися з посиленою ручкою, що дозволяє використовувати їх багато разів.
  • ПНТ - поверхня матова і шарудить, теж підходить для друку, але якість відрізняється від ПВТ-аналогів. Поліетилен низького тиску витримує великі навантаження, тому не вимагає додаткового зміцнення ручки, що значно знижує вартість.
  • ПСТ - поєднують характеристики ПВТ і ПНТ. Зовні нагадують пакети з поліетилену високого тиску, але відрізняються більш високою міцністю. Ручку в таких виробах зазвичай підсилюють.

Посилення ручок пакетів банан

Зміна конструктиву робиться, щоб збільшити міцність. У разі посилення ручок їх можна використовувати багато разів, бо вони не втрачають своїх властивостей. Так, у звичайного пакета з вирубною ручкою вона поступово розтягується під вагою вантажу і рветься. А ручка, посилена додаткової прошарком поліетилену, зберігає форму і продовжує експлуатацію пакета.

Існує два основних способи посилення вирубних ручок – холодний і гарячий. У першому випадку зміцнююча смуга з поліетилену приклеюється в область ручки з внутрішньої сторони. Це ніяк не позначається на естетичності пакета - лицьова сторона залишається гладкою. У випадку гарячого зміцнення підсилююча смуга приварюється в зоні ручки зсередини. На лицьовій стороні залишаються характерні рельєфні сліди в місцях зварювання. Цей спосіб вважається більш ефективним, у порівнянні з першим, тому ми використовуємо саме його. Для цього у нас використовується спеціальне обладнання.

Переваги та особливості пакетів з вирубною ручкою

Пакети банан затребувані в різних сферах, завдяки гідним характеристикам. Вони надійні , зберігають свої властивості при різних температурах. Можуть використовуватися і в мороз, і в спеку. Пакувальні вироби з посиленими ручками витримують навантаження від 5 до 20 кг. Зварні шви не рвуться під впливом тяжкості.

Вони призначені для багаторазового застосування. Поверхня пакетів банан відштовхує вологу, забруднення легко чиститься. Ці пакети ефективно використовуються у якості недорогого рекламного носія. На поліетиленову плівку легко наносяться зображення будь-якої складності методом шовкографії або флексодруку, в тому числі контакти і логотипи. Зазвичай на нашому виробництві ми використовуємо флексодрук.

На нашому виробництві великий вибір форм, розмірів і дизайнів дозволяє знайти варіант для будь-яких цілей: перенесення продуктів, зберігання речей або вручення подарунків.

Щоб замовити пакети банан з логотипом, вам потрібно вибрати варіанти нанесення флексодруку:

  • 1 + 0 - друк тільки з одного боку в 1 колір;
  • 1 + 1 - друк з двох сторін в 1 колір;
  • 2 + 0 - друк в 2 кольори тільки на одній стороні;
  • 2 + 1 - двоколірний друк на одній стороні і одноколірний на інший;
  • 2 + 2 - двоколірний друк з обох сторін;
  • 3 + 0 - триколірний друк тільки на одній стороні;
  • 4 + 0 - друк в 4 кольори тільки на одній стороні.

Таким чином, вирубна ручка забезпечує пакетам привабливий зовнішній вигляд і відмінні споживчі характеристики. Такі вироби можуть успішно використовуватися в комерційних і в особистих цілях. Головне підібрати правильний варіант, з цим допоможуть фахівці компанії «Імпласт»: чекаємо на ваші замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow