Пакети фасувальні №2 та №9

26.11.21

Для забезпечення різноманітних торгових організацій доступними пакувальними матеріалами виробнича компанія «Імпласт» випускає фасувальні кульки, які ви можете одразу купити у нас зі складу з можливістю поставки в будь-яке місто України.

Ми реалізуємо поліетиленові пакети фабричного якості дрібним та великим оптом. Найбільш привабливі ціни ми пропонуємо великим оптовикам.

Поліетиленові пакети фасувальні №2 та №9

Фасувальні пакети - це вірні супутники та помічники, як покупців, так і виробників. Цей вид упаковки охоплює широкий спектр застосування. Вони підходять для пакування продовольчих та непродовольчих продуктів. Для їх використання практично немає обмеження, від свіжого м'яса чи овочів до побутової хімії, ліків та будматеріалів.

Чіткої офіційної стандартизації на поліетиленові кульки для фасування нині немає. Між виробниками та покупцями історично склалося, що їх називають за номерами, наприклад, пакети фасувальні №2 та №9, які відповідають певним розмірам виробів. Зазвичай на самій упаковці ці розміри вказані, щоб споживачеві було простіше зорієнтуватися в продукції, що купується.

Ми виробляємо ці шарики з поліетилену низького тиску, щоб вони були максимально міцними, навіть за малої товщини, і наші клієнти могли отримати надійні пакувальні вироби за найнижчою ціною.

Як підібрати фасувальний пакет

У сучасній промисловості поліетиленова плівка зайняла свою нішу в будівництві, торгівлі, громадському харчуванні, міському та сільському господарстві, а також широко популярна в домашньому використанні.

Існує велика кількість варіацій упаковки з поліетилену. Найвідомішими є типи «майки» і «банани», а також фасувальні. Найважливіші їх відмінність полягають у формі виробу (визначається призначенням), щільності матеріалу, ширині та висоті.

Загалом використовують два варіанти розмірів:

  • Пакет фасувальний №9 призначений для великих важких покупок, що має величину 18x35 см.
  • Пакет фасувальний №2, у нього фасують дрібніший товар, має величину 10x27 см.
Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow