Пакети з укріпленою вирубною ручкою (гаряче зварювання) і логотипом

26.11.21

Пакети з укріпленою вирубною ручкою (гаряче зварювання) і логотипом

Правильний вибір пакувальної продукції при грамотному дизайнерському оформленні дозволить не тільки заощадити кошти, але і залучити покупців, охопивши значну аудиторію потенційних клієнтів рекламою. У пріоритеті універсальні рішення, які довели ефективність на практиці. Одне з них - пакети з укріпленою вирубною ручкою і логотипом.

Серед усього розмаїття пакувальних виробів, пакети з прорубною укріпленою ручкою є найбільш збалансованими з точки зору нанесення логотипу та вартості їх виготовлення. Як наслідок, такий тип пакетів найбільш часто використовується як основа для нанесення логотипу, різних елементів фірмового стилю, що допомагає в просуванні продуктів або послуг наших замовників.

Наше виробництво виготовляє пакети типу «банан» із приварним зміцненням, використовуючи гаряче зварювання. Поліетиленові кульки із зміцненням (типу «рейтер») здатні витримувати навантаження вдвічі більше, ніж аналогічні пакети без укріплення. Їх міцність майже на 20-30% більше, ніж у пакетів банан зі зміцненням методом холодної склейки (клейове зміцнення).

Правильно виготовлені фірмові пакети, оснащені вирубними ручками - це не тільки дуже міцні рекламні носії, але і досить корисні в повсякденному обсязі вироби.

Пакети з вирубною ручкою і логотипом

У компанії «Імпласт» знають, як виготовити фірмові пакувальні вироби таким чином, щоб нанесений логотип / зображення займало максимум корисної площі пакета. Так, дійсно ці кульки характеризуються великою площею друку, але цією властивістю потрібно вміти правильно користуватися. Ми не є затятими прихильниками нанесення логотипу на пакети в край, під обрізку / зварювання. Однак, якщо замовник має завдання надрукувати логотип на пакеті з максимальним покриттям, то у нас є що порадити і як обійти підводні камені в цьому процесі.

Виробничі можливості ділянки екструзії компанії «Імпласт» дозволяють виготовляти поліетиленову плівку під пакети з друком з усіх, найпоширеніших модифікацій полімерної сировини - HDPE, MDPE, LDPE. При цьому, головним залишається дотримати баланс між задумами дизайнера замовника, його креативними знахідками і можливостями устаткування по якісному переносу відбитка / логотипу на нестандартну основу (плівку).

Щоб збільшити місткість пакетів та їх внутрішній об'єм, зробити їх більш надійним, використовують донну складку. Її ширина може досягати 5 см. Перед виготовленням пакетів ми подбаємо, про те, щоб ви мали необхідні флексоформи.

Пакети з логотипом від виробника

Ми ретельно стежимо за характеристиками продукції, яку пропонуємо своїм клієнтом і постійно контролюємо її якість. Якщо вам необхідно купити пакети з вирубною ручкою, у нас ви можете розраховувати на дуже доступні оптові ціни.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • економію робочого часу - обговорити всі деталі замовлення, отримати зразки ви можете, не виходячи з свого офісу: ваш персональний менеджер «Імпласт» вирішить усі необхідні робочі моменти по вашому замовленню;
  • індивідуальний розрахунок ціни замовлення, спеціальні пропозиції та знижки;
  • допомогу в адаптації вашого макета до особливостей колірних профілів друкарських машин;
  • багатоступеневий контроль якості виконання замовлення;
  • кольоровий друк зображення будь-якої складності;
  • доставку вашого замовлення - в призначений час;
  • верстку макета пакета з нуля і адаптацію вашого макета до особливостей друкарських машин (використовуємо флексодрук).

Чекаємо на ваші замовлення за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow