Поліетиленові мішки та вкладиші від виробника

26.11.21

Поліетиленова упаковка - продукція універсальна, яку можна використовувати як на виробничих підприємствах, так і в побуті. Мішки вкладиші з поліетилену вже давно оцінені по достоїнству в найрізноманітніших галузях господарської діяльності завдяки економічності і багатофункціональності використання.

У нас можна купити ці пластикові вироби різних розмірів, щільності і кольору. Власне виробництво дозволяє здійснювати оптові продажі поліетиленових мішків і вкладишів за низькою ціною. У виробництві ми використовуємо як первинну, так і вторинну сировину, виготовляючи продукцію оптом під замовлення.

Поліетиленові мішки

Міцні і легкі мішки з поліетилену вважаються одним з найбільш зручних видів упаковки сільськогосподарської продукції і товарів нехарчової групи. Мішки різних розмірів використовують для фасування сипучих будівельних матеріалів і сухих штукатурних розчинів. У сільському господарстві поліетиленові мішки застосовують для зберігання і засолювання овочів. Багато фермерів успішно вирощують в поліетиленових мішках гриби, ранні овочі, ягідні чагарники. Продукція затребувана у співробітників клінінгових компаній і комунальних служб. Цей вид тари ідеально підходить для збору та вивезення побутового, будівельного і вуличного сміття та всіх видів органічних відходів.

Компанія «Імпласт» виготовляє мішки ПВТ, ПНТ і ПСТ різної щільності і габаритів, під будь-які запити клієнтів. Вони завоювали міцне становище на ринку пакувальних матеріалів завдяки ряду цінних властивостей:

  • відмінна міцність - поліетиленові мішки не розповзаються навіть при значній вазі вантажу;
  • відрізняються високою еластичністю, вони не рвуться і добре тримають форму;
  • доступна ціна для замовників;
  • є можливість вибору розмірів і кольорів, можна підібрати пакувальний матеріал під будь-які завдання.

Поліетиленові вкладиші

Для захисту різної продукції при зберіганні використовуються поліетиленові вкладиші в короби або іншу міцну тару. Вони дозволяють мінімізувати або повністю виключити контакт товару з зовнішнім середовищем. В результаті він захищений від попадання пилу, вологи і сторонніх запахів.

Наша компанія виготовляє таку продукцію з поліетилену високого і низького тиску. Перший тип використовується зазвичай при упаковці сипучих і рідких продуктів, наприклад, сметани або сиру. Крім того, він підходить для заморожених продуктів. ПВТ відрізняється від ПНТ більшу міцність і еластичність. Він краще проявляє себе в разі проколів і розривають навантажень. Товщина вкладишів в короби з ПВТ варіюється в межах 30-80 мкм.

ПНТ - це жорсткий пакувальний матеріал з матовою поверхнею. Поліетилен високого тиску, на відміну від нього, м'який і глянсовий. До переваг ПНТ відноситься можливість виготовлення перфорованих вкладишів в короба. Така упаковка дозволяє укладати теплу продукцію і уникати при цьому появи конденсату. Наприклад, це необхідно при зберіганні і транспортуванні кондитерських виробів. Тепле повітря вільно виходить з упаковки, і продукти зберігаються в хорошому стані. Товщина таких виробів становить 11-35 мкм. Вона змінюється в залежності від розміру і призначення.

Ми здійснюємо суворий контроль якості продукції на кожному етапі виробничого процесу. Отримайте професійну консультацію у наших фахівців і замовте оптимальну пакувальну продукцію (поліетиленові мішки або вкладиші) від виробника. Зв'яжіться з нашими менеджерами, позначте мети і вимоги до виробів. Так ми зможемо спрогнозувати терміни і уточнити бюджет.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow