Виробництво пакетів з логотипом

26.11.21

Виробництво пакетів з логотипом

Поліетиленові пакети є однією з найпоширеніших упаковок. Ми використовуємося ними практично щодня - коли робимо покупки або коли переносимо свої речі. Пакети необхідні практично будь-якому магазину: саме в них клієнти забирають придбаний товар.

Природно, вироби повинні бути міцними і якісними. Уявіть розчарування покупця, коли отриманий пакет рветься в самий невідповідний момент. Швидше за все, довіра до продавця помітно знизиться. Якщо ж на виріб нанесено логотип бренду, компанія ризикує втратити клієнта назавжди.

Щоб таких ситуацій не виникало, до виробництва пакетів необхідно поставитися дуже серйозно. Кращий варіант, коли виробник використовує якісну сировину. Не менш важливим є і саме устаткування, встановлене в цехах. Сучасні машини не тільки забезпечують міцність виробів, але і скорочують витрати на виготовлення. У свою чергу, це сприятливо позначається на кінцевій вартості продукції. Саме такий підхід притаманний для виробництва пакетів «Імпласт».

Як виготовляються поліетиленові пакети

Важливою перевагою виробництва пакетів з поліетилену є простота і повна автоматизація їх виготовлення. Розглянемо основні етапи виробничого процесу.

Полімерна сировина, що поставляється в гранулах, подається з бункера в шнек обертання екструдера. Гвинт машини створює тиск, під дією якого гранули нагріваються (температура складає від 180 до 240 °) і плавляться, утворюючи однорідну масу. Після перетворення сплаву полімер подається в голову екструдера, де під тиском повітря приймає необхідну форму. На виході виходить безшовна стрічка з поліетилену (у вигляді рукава).

Рукав намотується на рулон і охолоджується зовнішнім обдуванням або іншим способом. На останньому етапі працює різально-паяльний верстат, ріжучий матеріал відповідно до заданих шаблонами і запаюються краї.

При виробництві пакетів типу «майка» існує ще один етап - вирізання отворів під ручки за допомогою вирубного преса, а при виготовленні пакетів банан ручки вирубуються та для посилення може приварюватись спеціальний «рейтер». Готові вироби формуються в пачки з заданою кількістю штук, заключний етап - контроль якості з перевіркою швів.

Ми описали процес в найзагальніших рисах - насправді він виглядає дещо складніше. Однак сучасне обладнання робить виробництво поліетиленових пакетів «Імпласт» простим і зрозумілим навіть для тих наших клієнтів, що вперше замовляють у нас ці пакувальні вироби.

Виробництво пакетів з логотипом

Сьогодні поліетиленові пакети є важливою складовою частиною торгівлі. Сучасні можливості дозволяють використовувати їх не тільки як упаковку, а й як рекламний інструмент, піклуючись про імідж продукції або організації.

Реклама на якісному пакеті - один з найефективніших способів заявити про себе. Виробництво пакетів «Імпласт» дає вам можливість нанести на популярні пакувальні вироби логотип бренду, назву фірми і іншу інформацію за бажанням замовника.

Особливості технології виробництва цієї фірмової продукції: для нанесення зображення ми використовуємо флексодрук і спеціальні фарбувальні валики які переносять малюнок на плівку, яку перед цим ми активуємо за допомогою коронних електричних розрядів. Оскільки друк виконується на досить великій швидкості, ми застосовуємо спеціальні фарби, що швидко сохнуть. Після цього плівку з надрукованим логотипом або іншою рекламною інформацією про компанію-замовника змотують в рулони, а далі з неї формуються майбутні пакети.

Виробництво пакетів «Імпласт» - це потужний виробничий комплекс, що забезпечує потребу українських споживачів у якісній та доступній за ціною пакувальній продукції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow