Про компанію

Виробнича фірма ТОВ "Імпласт" займається виробництвом поліетиленових пакетів і упаковки з 2010р. Поліетиленові пакети високої якості є атрибутом фірмового стилю і використовуються підприємствами для просування бренду і успішного розвитку бізнесу. Виготовлення пакетів - високотехнологічний процес, який виконується на сучасному обладнанні з використанням якісного первинної сировини і витратних матеріалів.

Ми здійснюємо виробництво пакетів на замовлення тільки з первинної сировини, імпортних фарб і на сучасному, високотехнологічному обладнанні німецьких виробників, завдяки чому вироблена продукція високоякісна і безпечна для наших клієнтів. З огляду на той факт, що більшість поліетиленових пакетів будуть застосовуватися в побутових цілях, ми дуже жорстко контролюємо екологічні стандарти.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРАЦЮВАТИ САМЕ З НАМИ:

Тому що ми - професійна команда , яка оперативно виконує замовлення будь-якої складності. Ми точно знаємо, якими мають бути хороші поліетиленові пакети і раді робити їх для вас. Працюючи з нами, ви отримаєте продукцію бездоганної якості за прийнятні гроші!

Компанія «Імпласт» - виробництво і виготовлення всіх видів поліетиленових пакетів! Ми раді будемо бачити Вас в числі наших клієнтів. Довіряйте професіоналам!

Про компанію
Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow

Виробничий цикл пакетів з логотипом

Крок 1. Экструзия

Экструзия

Крок 2. Флексопечать

Флексопечать

Крок 3. Порезка Пакетов

Порезка Пакетов

Компанії, які нам довіряють вже більше 5 років

Сертифікати якості

Сертификат 1
Сертификат 2
Сертификат 3
Сертификат 4